Blog

9 moderných technológií, ktoré predajú nehnuteľnosť výhodnejšie a rýchlejšie

Náš prieskum ukázal, že 9 moderných technológií dokážu predať nehnuteľnosť: o 5% výhodnejšie ako je priemer na trhu a o 70% rýchlejšie ako je priemer na trhu. Nehazardujte so svojou nehnuteľnosťou a obráťte sa na odborníka.

Čitať ďalej

MÁTE RODINNÝ DOM S TAKMER NULOVOU POTREBOU ENERGIE? ŠTÁT VÁM MÔŽE PRISPIEŤ AŽ 8000 EUR

Prázdniny sa môžu pre Slovákov začať pozitívnymi správami. Ministerstvo dopravy a výstavby totiž avizovalo druhú výzvu na podanie žiadostí o príspevok na rodinné domy vo výške až 8000 eur. Pre koho je tento príspevok určený a ako je možné ho získať?

Čitať ďalej

Návod krok za krokom, ako vyrobiť obraz zo sukulentov a záhradného náradia. Táto originálna živá dekorácia pritiahne všetky pohľady

Sukulenty čistia vzduch v byte a sú príjemnými spoločníkmi, o ktorých sa netreba veľmi starať. Vyniknúť môžu aj v závesnom živom obraze, ktorý využíva vertikálny priestor napríklad v obývačke. Stačí ich párkrát v mesiaci postriekať vodou a prijímať všetky komplimenty, ktoré utrúsia naši návštevníci. Viac v návode „urob si sám“ nižšie, ako si vyrobiť obraz zo sukulentov a záhradného náradia.

Čitať ďalej

Oživte svoj byt farebnými dekoráciami: Poďme sa na to pozrieť!

Zmena imidžu domácnosti nemusí byť taká nákladná, akou by sa mohla javiť. Omnoho lepšie sa však robí, ak máte byt zariadený vo farebnej jednoduchosti a môžete sa pohrať s doplnkami. Biela stena jednofarebný – biely, či drevený nábytok s farebnými doplnkami je nielen aktuálnym trendom, ale aj možnosťou na častú zmenu charakteru interiéru, podľa vášho želania.

Čitať ďalej

Hypotéky vs. koronavírus: Ako banky schvaľujú hypotéky v čase pandémie?

Obmedzenia, s ktorými je potrebné rátať pri žiadosti o hypotéku. Overte si, či máte šancu získať novú hypotéku.

Čitať ďalej

Efektívne využitie podkrovia

Keď sa vás niekto opýta, čo máte vo svojom podkroví, zvyčajnou odpoveďou je, že si tam odkladáte veci, ktoré používate veľmi málo alebo vôbec.

Čitať ďalej

Bývanie: počuli ste o koloniálnom štýle

Zistite o ňom viac v nasledujúcich riadkoch.

Čitať ďalej

7 rád, na čo si dať pozor pri kúpe bytu či domu

Kúpa domu či bytu je jedna z najväčších životných investícií, a tak sa oplatí nad ňou zodpovedne pouvažovať, určiť si priority a zahodiť ružové okuliare.

Čitať ďalej

Namaľujte si vlastnú tapetu: Skúste jednoduché šablóny a z vašej steny sa stane ORIGINÁL!

Neviete, ako oživiť interiér? Stavte na šablóny s tapetovým vzorom! Vďaka nim namaľujete na steny efektné ornamenty, dokonca ich využijete aj na oživenie nábytku.

Čitať ďalej

POZOR NA NEBANKOVÉ HYPOTÉKY, PREDRAŽIA SA

V posledných rokoch narástla popularita nebankových hypotekárnych úverov, ktorým sa ľudovo hovorí aj americká hypotéka.

Čitať ďalej