Interiérové poradenstvo

Kúpili ste nehnuteľnosť, ďalším krokom je však jej dokončenie a zariadenie. Aj v tomto kroku Vám vieme byť nápomocní s našimi interiérovými poradcami a dizajnérmi, ktorí Vás budú sprevádzať krokmi rekonštrukcie či dozariaďovania.

V prípade, že je Vaša nehnuteľnosť ešte v stave holobytu, holodomu, alebo si neviete poradiť s dozariadením, ponúkame službu interiérového poradcu. Ak potrebujete pomôcť v predstavivosti svojho vysnívaného bývania, vieme Vám vypracovať interiérové vizualizácie, či spracovať projekt pre návrh interiérového nábytku, či kuchyne na mieru.

Podstatnou súčasťou pre vytvorenie návrhu Vášho vysnívaného bývania je vzájomná diskusia a vyjadrenie Vašich požiadaviek a predstáv. Pre dizajnéra je dôležité, aby videl čo sa Vám páči a ktorým smerom sa tak uberať. Počiatočná komunikácia a informácie sú pre dizajnéra strategické, aby jeho predstava bola čo najbližšie k tomu čo potrebujete a aké interiérové prvky lahodia Vášmu oku.

Ďalšie kroky spracovania návrhu zariadenia či 3D vizualizácie sú už na samotnom dizajnérovi. Vizualizácia umožňuje vidieť interiér pred samotnou rekonštrukciou a poukázať na možné plusy či mínusy. Umožní vybrať správne farebné riešenia a kombinácie, rozloženie interiérových prvkov či poukáže na nedostatky.

 

 

 

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka