Referencie

Predaný 2 izb.byt v Trebišove na Letnej ul.

Veľmi pekne ďakujem p. Horváthovi, realitnému maklérovi CASSOVIA REALITAS, Košice za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Bola som nadmieru spokojná s vysokou profesionalitou , empatickým prístupom, odbornosťou, presnosťou a informovanosťou od začiatku predaja až do jeho ukončenia. Doporučujem všetkým potencionálnym predávajúcim a kupujúcim skúseného realitného makléra p. Horvátha. Budete určite spokojní.

Ešte raz srdečná vďaka.

Viera Raganová, Trebišov

Predaný 3 izbový byt na Žižkovej ulici, Košice

So službami pána Čuriho som bol nadmieru spokojný. Bol som spokojný s profesionálnym prístupom, skvelou komunikáciou, a so samotnou prípravou bytu k predaju od prvého stretnutia, nastavenia ceny, príprava bytu, organizácia obhliadok a napokon samotný predaj a kompletného právneho servisu. Jeho neprehliadnuteľná pridaná hodnota, ktorú pán Čuri investuje do predaja a marketingu voči iným realitným maklérom.
 
Tomáš Blaško - predávajúci

Predaný 2 izbový byt na Čárskeho ulici, Košice

"Predať byt sme sa rozhodli v čase najväčšej pandémie. No vďaka individuálnemu prístupu a doplnkovým službám makléra Braňa Čuriho to šlo ľahšie ako sme čakali. Byt predal za týždeň a dokonca aj za nami požadovanú sumu. Môžem ho len odporučit, super!"

Ing. Pavol Krištín - predávajúci

Predaný 2 izbový byt na Zimnej ulici, Košice

"Ak sa niekto z mojich známych rozhodne predávať nehnuteľnosť, rozhodne odporučim p.Čuriho. Flexibilný, spoľahlivý obchodník s kreatívnym prístupom. Som spokojná, všetko prebehlo tak ako malo"

Katarína Cuninková - predávajúca

 

Predaný 2 izbový byt na Berehovskej ulici v Trebišove

Dobrý deň, touto cestou by som veľmi rád vyjadril svoju spokojnosť pri predaji našej nehnuteľnosti (2-izbový byt v Trebišove na Berehovskej ul.) s p. Horváthom. Od prvého stretnutia sa jednalo o vysoko profesionálny a zároveň ľudský prístup p. Horvátha. Všetky náležitosti spojené s predajom (kontakt, foto, video, príprava podkladov) boli podporené kvalitným servisom, presnosťou a dochvíľnosťou.  Naše očakávania s rýchlosťou predaja a konečnou sumou predčili všetky naše predstavy. Na základe hore uvedených skúseností vrelo doporučujem realitnú kanceláriu CASSOVIA REALITAS a zároveň pre všetkých budúcich klientov odporúčam využiť služby p. Horvátha.

Ďakujem
 
S pozdravom
Ing. Marcel Koňar - predávajúci

Predaný 2 izbový byt na Belehradskej ulici, Košice

Branislav Čuri, samozrejme, že som bola veľmi spokojná s tvojou prácou, páčilo sa mi akú máš odbornú znalosť, ako vieš reálne ohodnotiť danú situáciu a hlavne je veľmi dôležité tvoja úprimnosť, čestnosť a presnosť. Som rada že som mala tú česť s tebou spolupracovať a za všetko som ti zo srdca vďačná.

Timea Hodermarská - predávajúca

Predaný 3 izbový byt na Wuppertálskej ulici č.51

"Nehnuteľnosť sme začali predávať v čase, kedy vo svete vypukla pandémia koronavírusu, čím utrpel aj realitný trh. Aj preto sme sa obrátili na skúseného realitného makléra Branislava Čuriho. Po výbornej prezentácii bytu na sociálnych sieťach sa napriek ťažkým časom podarilo nehnuteľnosť predať aj počas pandémie, navyše za relatívne výhodných podmienok. Pochvaľujeme si komunikáciu a odborný prístup pána Čuriho."
 
S pozdravom Tomáš Zagiba
 

Kúpa 2 izbového bytu - Tarasa Ševčenka, Prešov

Týmto by som chcel poďakovať mojej kamoške Vierke, že mi pomohla s kúpou bytu. Dlho som hľadal, zvažoval až mi napadlo, že oslovím práve ju. A bolo to to najlepšie rozhodnutie. Ponuku mi ušila presne na mieru a pomohla s každou maličkosťou. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. A verím, že zas niekedy v budúcnosti budeme znova spolupracovať.

Jozef Petrovčík  - kupujúci

Predaný rodinný dom Brezina

Aspoň touto cestou sa Vám chcem poďakovať za dobru prácu pri predaji nehnuteľnosti rodinného domu Brezina. Ešte raz vďaka za predaj a urýchlene vybavenie všetkých náležitosti. Bola som spokojná a určite Vás budem odporúčať ďalším.
 
Terézia Nemethova - predávajúca

Predaný 4 izbový byt v Zemplínskej Teplici

Rozhodovala som sa ktorému realitnému maklérovi sa ozvať. Vy Ste ma už pri prvom telefonáte oslovili. Milé jednanie. Nenaliehali ste, že musím hneď Vám dať predať byt. Pri obhliadke bytu milý prístup ku klientom. Cena bola nad naše očakávania.  Za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Jednoznačne budeme odporúčať CASSOVIA REALITAS a VÁS AKO REALITNÉHO MAKLÉRA. Ďakujeme ešte raz.

Jana Zamboriova  - predávajúca

Predaný 2,5 izbový byt v blízkosti Auparku, Palárikova, Košice

Moja spätná väzba nemôže byt iná ako pozitívna keďže zo službami pána Čuriho sme boli nad mieru spokojní. Svojím profesionálnym prístupom zvládal riešiť všetky situácie, ktoré sme pri predaji bytu prekonali k našej spokojnosti ako predávajúcich aj k spokojnosti kupujúceho.
 
Ľudo a Irena  Miňovci

Predaný 1,5 izbový byt, Lesnícka ulica

Dobrý deň Ing. Branislav Čuri, bola som s Vašimi službami spokojná, takisto aj s ostatnými kolegami, s ktorými som v rámci spolupráce pri predaji mojej nehnuteľnosti komunikovala. Páčil sa mi veľmi aj styling môjho bytu, ktorý bol zabezpečený. Dôležitá bola pre mňa rýchla a profesionálna komunikácia. Vaše služby ďalej odporúčam, veď zrejme už ste aj mali telefonát od môjho odporúčania. Zo všetkých mojich doterajších skúsenosti hodnotí veľmi dobrá skúsenosť. Prajem veľa zdravia hlavne v tomto období a veľa spokojných klientov.
 
S pozdravom Paulína Berdisová

Predaný 3 izbový byt, Trieda SNP a predaný 3 izbový byt Dénešová ulica, Košice

S pánom Branislavom Čuri som v r. 2019 – 2020 riešil dve nehnuteľnosti. S jeho službami som bol maximálne spokojný – pružný, akčný, veľmi ústretový. Ozajstný profík vo svojom odbore.
 
Milan Falat - predávajúci

Predaný byt, ul. Hemerkova

“Ďakujem pánovi Čurimu za sprostredkovanie predaja môjho bytu v obdivuhodne krátkom čase, za jeho priateľské a ústretové jednanie. Za komfort považujem pravidelné súhrnné informácie o aktuálnom stave procesu predaja môjho bytu a tiež, že som ako predávajúca bola celkovo odbremenená od súvisiacich úloh. Pri podpise rezervačnej a kúpnej zmluvy, boli detailne objasnené jednotlivé body zmlúv a vysvetlené aj všetky formálne záležitosti predaja. Realitnú kanceláriu CASSOVIA REALITAS, a.s. hodnotím ako vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných klientov.”

Gabriela Kováčová - predávajúca

Predaný byt ul. Podtatranského

 
“Chcel by som vyzdvihnúť prístup a spoluprácu s pánom Čurim pri predaji môjho bytu. Bol na veľmi vysokej úrovni s radami a typmi aké by ma nenapadli, ak by som sa svoju nehnuteľnosť rozhodol predávat sám. S cenou za akú sa mu byt podarilo predať sme boli s manželkou maximálne spokojní. Prajem mu veľa spokojných klientov akými sme boli aj my! Veľa šťastia!”
 
Ing. Dušan Novák - predávajúci

Predaný rodinný dom v Sečovciach

Bol som rád, že som na predaj môjho domu zvolil realitnú kanceláriu Cassovia Realitas v zastúpení p.Horvátha. Je to profesionál, ktorý rozumie svojej robote a najviac to znásobí svojím zodpovedným prístupom. Vrelo ho odporúčam, pre ďalších potencionálnych kupujúcich alebo predávajúcich. Keď budem môcť, stále si ho zvolím ako svojho predávajuceho makléra pre neho profesionalitu a serióznosť. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa úspechov v ďalšej práci! 

Andrej Maďar - predávajúci  

Predaný pozemok, Šidlovec, Prešov (1512m2)

Dobrý deň, v prvom rade by som sa chcel poďakovať môjmu bývalému spolužiakovi Martinovi Modrákovi, ktorý mi ponúkol pomoc s predajom pozemku realitnou kanceláriou CASSOVIA REALITAS. Pozemok sa nám dlhé roky nedarilo predať. Dal mi kontakt na p. Lenku Budaiovú, ktorá ma ešte v ten deň kontaktovala a dohodli sme sa na spolupráci. Chcem zdôrazniť, že p. Budaiová bola od začiatku veľmi ústretová, o všetkom ma hneď podrobne informovala a príjemné prekvapenie prišlo asi do 2 týždňov, kedy mi oznámila, že našla kupca. Nedá mi nespomenúť aj jej kolegyňu Timeu Horňákovú, ktorá bola nápomocná pri zabezpečení geodeta. Bez akéhokoľvek môjho pričinenia všetko zorganizovali a vybavili až do finálneho kroku podpisu zmluvy. Týmto patrí poďakovanie p. Budaiovej a určite odporúčam každému spoluprácu s ňou aj touto realitnou kanceláriou. Celému kolektívu CASSOVIA REALITAS prajem veľa úspechov v ďalšej práci a veľa takých spokojných klientov ako som aj ja.

Timea Horňáková v relácii Nové Bývanie - predstavenie domu

Timea Horňáková v relácii Nové Bývanie predstavila rodinný dom v Prešove.

Ing. Branislav Čuri v relácii Nové Bývanie - predstavenie bytu

Ing. Branislav Čuri v relácii Nové Bývanie predstavoval nehnuteľnosti v Košiciach.

Predaný 3 izb.byt na sídlisku Ťahanovce

Veľmi pekne ďakujeme za profesionalitu, aktívny prístup pri predaji nášho bytu. Celý predaj prebehol rýchlo, prehľadne a výsostne profesionálne. Osobitá vďaka patrí p. Ing. Diane Jirkovskej za ochotu, korektnosť a ústretovosť. 

Janka a Peter Rajňákovci