Mojim cieľom je predať vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.

S obľubou som sledoval americkú šou Million dollar listing New York. Rozmýšľal som, aké by to bolo venovať sa realitnému trhu na Slovensku. Pracoval som však v nadnárodnej telekomunikačnej spoločnosti, kde som sa vypracoval vlastnou prácou a cieľavedomosťou na manažéra predajného oddelenia. Keď sa nám s manželkou narodil synček Alexko odišiel som z tejto práce po 13 rokoch, pretože som cítil, že potrebujem nové výzvy a chcelo to už zmenu. V tom čase ma oslovil môj kamarát, či si chcem vyskúšať realitný biznis. Ani na moment som neváhal a prikývol som. To som ešte nevedel, že ma táto práca v mojom prípade aj koníček úplne pohltí a stane sa to mojim poslaním.

Začiatky neboli jednoduché, potreboval som sa naučiť teóriu, postupy, pravidlá a všetko dať ihneď do praxe. Mal som však jednu výhodu, pretože 13 rokov som pôsobil v telefonickom biznise, kde som už mal osvojené predajné postupy a praktiky ako získať zákazníka. Urobil som si maklérske skúšky a stal som sa certifikovaným maklérom NARKS. Následne som sa pustil do paxe. Za posledný rok 2019 som predal nehnuteľnosti v hodnote 3.500.000 € a za polovicu roka 2020 to bolo 4.500.000€

Práca realitného makléra ma napĺňa a robím ju na špičkovej úrovni. S kreatívnym tímom vytváram TOP video prehliadky, vlogy,  profesionálne fotografie,  homestaging, pracujem na všetkých sociálnych sieťach, vytvárame 3D scan nehnuteľností, pôdorysy, stránky nehnuteľností, inzercia na 192 slovenských portáloch a 47 zahraničných portáloch a to všetko s jasným cieľom Predať vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.

Veľmi mi záleží na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Referencie spokojných klientov hovoria za mňa.

Verte, že ak sa snažíte predať alebo kúpiť nehnuteľnosť ste na správnom mieste. Kontaktujte ma.

Poďme to predať!

 

Kontakt

Michal Palko

Realitný maklér - Košice

34 nehnuteľností

0914 700 107

Kontaktovať makléra >

Aktuálna ponuka


Videá


Úspešné predaje


Referencie


Moje certifikáty a ocenenia