Referencie

Kúpa 3 izbového bytu v Košiciach na ulici Trieda SNP

Veľmi promptný, profesionálny prístup. Boli sme ako kupujúci spokojní. Odporúčame ďalším budúcim kupujúcim/predávajúcim týchto šikovných ľudí.
 
Erik Šoltýs, Košice

Predaný 3 izbový byt za 1 DEŇ

Super prístup, profesionálna komunikácia, všetko nadmieru fajn. Ďakujeme
 
Štefan Szilasi, Košice

Predaná kolosálna chata - Dedinky Mlynky

Naša realitná požiadavka na predaj veľkej rodinnej chaty vhodnej na podnikanie nebola celkom bežná. S náročným zadaním a zvolením vhodnej stratégie predaja sa pán Michal Palko vysporiadal nad očakávanie. Ďakujeme.

PREDANÉ - 3 IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT S JEDINEČNÝM VÝHĽADOM

Veľké ďakujeme za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Zo širokej ponuky na trhu sme radi, že sme sa rozhodli pre spoluprácu s realitnou kanceláriou CASSOVIA REALITAS a hlavne p. Palkom. Oceňujeme aktívnu formu predaja a nie štandardné "čakanie na klienta". Náš byt sa predaj rekordne rýchlo a o každom kroku sme boli pravidelne informovaní. Pán Palko za nás vybavil všetky formality, vysvetlil či poradil ak bolo treba a obrátiť sme sa na neho mohli nielen v pracovnom čase. Týmto profesionálnym a priateľským prístupom si získal našu dôveru, a preto ho radi odporúčame našim priateľom a známym.

Karľová- predávajúca

Predali sme byt na Klimkovičovej ul. v Košiciach

Dobrý deň pán Palko,celkovo som bol spokojný s Vašou prácou, profesionálnym aj ľudským prístupom, celý proces kúpy bytu prebehol podľa očakávaní, bezpečne, bez komplikácií či prieťahov.Určite si viem predstaviť ďalšiu spoluprácu s Vami prípadne v budúcnosti.
 
MUDr. Tomáš Torday - kupujúci

Kontakt

Michal Palko

Realitný maklér - Košice

0914 700 107

Kontaktovať makléra >