Prácu realitnej maklérky vykonávam od júna  roku 2008 na Prešovskej pobočke Cassovia realitas, kedy som bola súčasťou jej samotného založenia. Mám na konte vyše 1000 obchodov a oveľa viac spokojných klientov.

Získala som Licenciu a oprávnenie na vykonávanie realitnej činnosti. Spoločne s mojimi kolegami som v  roku 2013 získala Ocenenie NARKS za najlepšie hodnotenú realitnú kanceláriu na Slovensku v rámci Mystery shoppingu.

Veľkým prínosom bola aj moja prezentácia činnosti makléra v roku 2010 a 2015 prostredníctvom televíznej relácie Nové bývanie na JOJ-ke, kde som predstavila seba a svoju prácu.

Naposledy v roku 2016 som získala ocenenie Maklérka roka v rámci našej RK. Práca je mojou náplňou, realizáciou a koníčkom.

Najväčším úspechom je pre mňa spokojný klient, ktorí ocení moju prácu a šíri dobré referencie ďalej...

Ako maklérka sa neustále školím, aby som Vám vedela poskytnúť odborné a kompletné služby , aby si moji klienti našli vysnívané bývanie.

Ponúkam klientom kvalitné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Mojim cieľom je vždy rozvíjať dlhodobé vzťahy a ponúknuť čestné a komplexné realitné služby, ktoré najlepšie slúžia záujmom tých, ktorých zastupujem. 

Každým dňom sa utvrdzujem, že vybrať si toho „správneho“ realitného makléra a realitnú kanceláriu je prvým najdôležitejším krokom pri predaji či kúpe nehnuteľnosti.

Ak nie ste v téme realít zbehlí, je dobré sa spoľahnúť na odborníka.

"Som realitný anjel....čoho sa chytím, to predám"

Kontakt

Eva Marcinová

Realitný maklér - Prešov

0 nehnuteľností

0918 118 565

Kontaktovať makléra >

Videá


Úspešné predaje


Referencie


Moje certifikáty a ocenenia