Referencie

Kúpa 3 izbového bytu, sídlisko Sekčov

Týmto by som sa chcela poďakovať realitnej maklérke Eve MARCINOVEJ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS s.r.o. Košice  za pomoc pri kúpe bytu. Spolupráca bola profesionálna, promptná a kúpa bytu prebehla bez najmenších komplikácií. Chcela by som vyzdvihnúť hlavne osobnú angažovanosť p. maklérky za vybavenie všetkých administratívnych úkonov. Služby tejto realitnej kancelárie a predovšetkým prácu realitnej maklérky p. Marcinovej môžem len odporúčať.

Ing. Mária Rajdugová

Predaj 2 izbového bytu na Požiarnickej ul. v Prešove

Ďakujem pekne za pomoc a podporu pri predaji mojej nehnuteľnosti. 

Maximálna spokojnosť s jednaním a prístupom maklérky p. Marcinovej.

Ešte raz vrelá vďaka.

Ing. Peter Plančár

Predaný rodinný dom - novostavba v Kanaši

S agentúrou  Cassovia realitas sme spolupracovali pri predaji rodinného domu v Kanaši a taktiež pri predaji pozemkov. Dovoľujem si povedať ,že spolupráca bola na profesionálnej úrovni , maximálna spokojnosť s pani maklérkou Marcinovou, ako aj s celou agentúrou. Všetci boli ochotní pomôcť na maximum, najmä keď som predaj riešila zo zahraničia. S ničím nebol problém od začiatku do konca , vrelo odporúčam každému ! 

Fantastické skúsenosti

Ištoňová Gabriela

Predaj 3-izboveho bytu+ garáž, Novostavba na ul.Bajkalská, Prešov+ garáž

Predávajúci:

ĎAKUJEME ZA POMOC 2x.; Róbert Mati

Kupujúci :

So službami Cassovia realitas som bol veľmi spokojný, hlavne s Marcinovou a jej odborným prístupom , ochotou a profesionalitou pri kúpe bytu., rod.Prextová 

Predaný veľký 2-izb.byt 60m2, logia, Sídlisko III Mukačevská ul.

OJEDINELÁ SITUÁCIA - Kúpa a následne aj predaj tohto lukratívneho 2 izbového bytu jednými klientmi po istom období:Kupujúci a následne aj predávajúci klient: Spokojnosť s realitnou kanceláriou bola maximálna, všetky súvislosti týkajúce sa predaja a kúpy tohto bytu boli realizované na vysokej úrovni.Maklérka p. Marcinová bola maximálne ochotná  a odborne a profesionálne na vysokej úrovni. Spolupráca s Cassovia realitas môžeme len odporučiť.

Pavol Vravec

4 izb.byt,predaj, Mirka Nešpora, 86m2,logia

Predávajúci:

S pani Marcinovou bola radosť spolupracovať :

- vysoko profesionálny prístup

- bezproblémová komunikácia 

-promtné jednanie

- veľmi milá osoba s príjemným vystupovaním

S pani Marcinovou sme spolupracovali už po druhý krát - najprv pri kúpe bytu, neskôr pri predaji a je nám akurát ľúto, že Cassovia realitas nemá pobočku aj v TN , lebo by sme sa na ňu obrátili určite opäť a radi aj pri zabezpečovaní bývania v TN. Prajeme jej veľa úspechov - pracovných aj osobných a mnoho spokojných klientov realitnej kancelárii.

Manželia Vargoví

 

Predaný 4 izb.byt, Mirka Nešpora, 86m2,loggia

Kupujúci:

Veľmi sme spokojní s prístupom celej realitnej kancelárie a najmä s pani Marcinovou, ktorá nám sprostredkovala kúpu bytu.Všetko prebehlo bez problémov , na všetky otázky sme dostalo promtné odpovede, prístup vysoko profesionálny.

Ďakujeme, MUDr.Perečinský, MUDr. Perečinská 

Predaj atypickej garsónky, 48m2, Prešov Budovateľská ulica

Ďakujem pekne, bola som a ešte som veľmi spokojná, hlavne s ústretovým jednaním pani Marcinovej.

V kontakte sme boli od konca januára do začiatku marca, všetko prebehlo aj vďaka pani maklérke hladko.

Ďakujem, Jana Mackaničová

Predaj 1 iz.bytu na Sídlisku II ,ul.17.Novembra

Predávajúca:

So službami CASSOVIA REALITAS som bola spokojná - flexibilita, serióznosť a ústretovosť.

PhDr. Mária Pažuchová,PhD

 

 

Predaj 1 iz.bytu na Sídlisku II ,ul.17.Novembra

Vážení, od konca augusta až do 24.10.2014 som zháňal 1 izbový byt s cieľom kúpy v Prešove. Obrátil som sa na firmu Cassovia realitas a jednal som konkrétne s realitnou maklérkou pani Evou Marcinovou.

Počas tých necelých dvoch mesiacov , čo sme boli v kontakte, som mal dobrý a hrejivý pocit. Pani Marcinová - okrem splnenia všetkých požadovaných úkonov - pridala  do procesu kúpy bytu aj vľúdnosť,značnú dávku ochoty a široký úsmev.

Možno aj vďaka týmto atribútom sa môj plán splnil.  Som rád a preto sa chcem touto cestou pani Marcinovej  poďakovať. Bodaj by Cassovia Realitas mala viacej takýchto ochotných pracovníkov.

Ešte raz veľká vďaka. Vladimír Mochnáč  - kupujúci

Predaj 1 izbového bytu  na Sídlisku II, ul. Obrancov Mieru 

Týmto by som sa chcela poďakovať realitnej maklérke p. Eve MARCINOVEJ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS s.r.o. Košice za profesionálny a korektný prístup pri predaji nášho bytu. Chcela by som vyzdvihnúť hlavne aktívny, otvorený, ľudský a hlavne odborný prístup. 

Služby tejto realitnej kancelárie a predovšetkým prácu realitnej maklérky p. Marcinovej môžem len odporúčať.

Ing. Rajdugová Mária

Predaj 2 izb.bytu s väčšou výmerou 59m2, Sídlisko III- Antona Prídavku

Tak ako každý kto chce kúpiť alebo predať byt rozmýšľa, či osloviť realitnú kanceláriu alebo to zvládne sám. Je to vec každého osobná a už len na ňom ostane rozhodnutie, akou cestou sa vyberie ...

Pri predaji sme boli rozhodnutý, že to ,,dáme" celé realitke. Dôvod ? Čas, Neznalosť legislatívy, Nenaletieť podvodníkom.

A prečo sme sa rozhodli pre CASSOVIA REALITAS a maklérku p. Marcinovú ???

Spomedzi  množstva ponúk realitných firiem na nás  CASSOVIA REALITAS urobila a aj zanechala najlepší dojem:

-  profesionalita

-  ľudia, ktorí vedeli zodpovedať na každú otázku

-  kompletný servis pri predaji

-  myslia aj na veci, na ktoré vy zabúdate     

Rodina  Minaričová

PREDAJ RD v Nižnej Šebastovej 

Nehnuteľnosť sme predávali v roku 2016 najprv cez viacero realitných kancelárii, avšak jedine v CASSOVIA Realitas sme sa stretli s naozaj profesionálnym prístupom. Maklérka pani Eva Marcinová, s ktorou sme priamo jednali za realitnú kanceláriu bola veľmi komunikatívna, s aktívnym prístupom a záujmom čo najskôr vyriešiť našu požiadavku, v neposlednom rade je to  veľmi sympatická dáma s príjemným vystupovaním. Samotný prístup maklérky nás následne podnietil k podpísaniu exkluzívnej zmluvy s touto realitkou, čo prinieslo pozitívny výsledok, keďže sa po kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti na realitnom trhu značne zvýšil počet potenciálnych kupcov a tým znížila čakacia lehota na realizovanie predaja. Realitka následne zabezpečila všetky potrebné doklady, listiny a zmluvy  na uskutočnenie obchodu. Oceňujem serióznosť, odbornosť, konanie bez prieťahov. Odporúčam.

Kontakt

Eva Marcinová

Realitný maklér - Prešov

0918 118 565

Kontaktovať makléra >