Predaný 2 izbový panelový byt s 2 lodžiami na Sídlisku III v Prešove

Eva Marcinová: správny človek na správnom mieste.

Ako realitná maklérka splnila a vlastne preskočila naše očakávania. Veď každý, kto predáva byt, ktorý s láskou udržiaval ako bezpečné a príjemné rodinné hniezdo, ide ho ponúknuť s nejakými očakávaniami. Nám sa dostala príležitosť a zároveň potreba iného riešenia a predaj bytu mal byť zdrojom peňazí na získanie iného bývania. Vedeli sme, že to často býva problém, keď na jednej strane je potrebná (a očakávaná) suma peňazí za predaj, a na druhej strane čas, ktorého množstvo je obmedzené.

Predať byt za slušnú cenu v krátkom čase – to sme potrebovali.

Tak ako mnohí iní – ani my sme nemali s predajom bytu skúsenosť a potrebovali sme pomoc odborníka či odborníčky. Obrátili sme sa na správnu adresu.

Boli sme Eve Marcinovej vlastne vydaní na milosť a nemilosť... veď sme nevedeli, čo nás čaká a ako sa môže naša záležitosť vyvíjať. Otázka znela: bude sa nám venovať profesionálne? Teda: zodpovedne a výkonne zároveň?

Ukázalo sa, že sme mali šťastie.

Eva Marcinová bola presne taká realitná maklérka, po akej sme mali prahnúť, ak by sme o nej vedeli. A nám sa taká ušla vďaka šťastiu.

Náš byt predala v kratšom čase než sme očakávali, a utŕžili sme výbornú cenu.

Dokonca sme sa zoznámili s kupujúcimi, ktorí boli aj s termínom aj s cenou spokojní. Došlo teda k ideálnemu obchodu podľa zásady win-win, že obe strany v závere končia s pocitom, že vyhrali. Vďačíme za to Eve Marcinovej.

Želáme jej veľa úspechov v práci realitnej maklérky, ktorú vykonáva naozaj zodpovedne,profesionálne  a naozaj výkonne; aj preto, lebo do nej vnáša osobité čaro, osobný vklad serióznosti a ľudského porozumenia. Sme jej za to vďační.Vrelo odporúčame túto maklérku všetkým

Pitoňáková - predávajúca

 

Kontakt

Eva Marcinová

Realitný maklér - Prešov

0918 118 565

Kontaktovať makléra >