s energiami

Kancelárie, prenájom

Košice - Sever, Košice - mestská časť Sever

+ 4 fotky
BC TOMÁŠIKOVA 35 ponúka nízkonákladový administratívny priestor 233 m2

Informácie

Poschodie:
6
Počet poschodí:
6
Celková rozloha:
308 m²
Úžitková plocha:
308 m²
Stav:
pôvodný
Kúpeľňa:
áno
Garáž:
nie
Zariadenie:
nezariadený
Počet izieb:
6
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
firemné
Internet:
optika
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Káblová televízia:
áno

Popis

CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na prenájom nízkonákladové kancelárske priestory s výnimočným výhľadom na Staré mesto v 6-podlažnej administratívnej budove na ulici Tomášikova 35, Košice - Sever.

Uvedená kancelária č. 503 sa nachádza na 6. poschodí a skladá sa zo 6 miestností a zázemia (vstupná chodba, samostatné WC pre dámy a pánov, kúpeľná so sprchovacím kútom) o rozlohe 233 m2 a terasy o rozlohe 75 m2 s pekným výhľadom. Cena nájomného je 1.081,3 € + energie 908,7 € = spolu 1.990 € + DPH.

Táto lokalita je obľúbená nielen firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o flexibilné pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Budova má 6 poschodí, čo poskytuje dostatok priestoru pre Váš biznis. Pokiaľ budete mať záujem, je aj možnosť využitia skladových priestorov v suteréne budovy. Budova má vlastného správcu, k dispozícii je i výťah.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly. Hneď vedľa budovy sa nachádza tiež zastávka MHD, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným.

V blízkosti je OD Beta s potravinami, reštaurácie, Family Gym Oáza, banka.

Štandard priestorov a okolie:

- prístup do budovy 24/7

- otvárateľné okná

- výťah

- optický internet

- mestská zóna bezplatné parkovanie

- zastávka MHD

- možnosť prenajať parkovacie státie pred budovou 35 € / mesačne

Priestor je vymaľovaný a má nový koberec a je zariadený nábytkom. Po dohode je možne priestor upraviť a realizovať stavebne úpravy, aby sa prispôsobil Vašim požiadavkám.

Pracovať v administratívnej budove Tomášikova znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať: Ing. Jozef Tomčo – 0907 190 000 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka