Obchodné priestory, prenájom

Košice - Staré Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto

Veľký štýlový priestor na prenájom, 480 m2, ul. Alvinczyho

Informácie

Celková rozloha:
480 m²
Úžitková plocha:
480 m²
Stav:
pôvodný
Odvoz odpadu:
áno - separovaný
El. napätie:
230V
Zariadenie:
nezariadený
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
osobné
Internet:
iné
Vykurovanie:
nie
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Postavené z:
tehla
Zateplený objekt:
nie

Popis

CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodný, resp. administratívny priestor priamo v centre Košíc, v mestskej časti Staré mesto, na Alvinczyho ulici. Priestor sa nachádza v dvojpodlažnej historickej budove, a to na prvom poschodí so samostatným vchodom a schodiskom. Jedná sa o veľký a štýlový otvorený priestor v pôvodnom stave, ktorý je však možné jednoducho upraviť a zrenovovať aj svojpomocne. Je vhodný pre kreatívnych ľudí, ktorí preferujú nevšedné a nekomerčné priestory a budovy. Okná a podlahy sú drevené, strešné trámy sú priznané, strop je vysoký. Spoločné toalety sa nachádzajú na prízemí budovy, je tu však možnosť vytvorenia vlastnej kúpeľne resp. kuchynky, ktoré budú súčasťou priestoru.

Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore pár metrov od vchodu do budovy, k dispozícii je jedno parkovacie miesto bez poplatku. Každé ďalšie parkovacie miesto je za poplatok 25,- EUR mesačne bez DPH.

Nájomné je vo výške 3,- EUR / m2 / mesiac bez DPH plus energie.

V danej lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a je tu veľký pohyb ľudí, keďže v bezprostrednej blízkosti sa nachádza mnoho kancelárií, reštaurácií a prevádzok.

V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma kontaktujte, Ing. Katarína Kočíková, 0905 190 720, Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka