2-izbový byt, predaj

Košice - Západ, Košice - mestská časť Západ

157 000 €

Kontaktovať makléra
+ 5 fotiek
VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Informácie

Poschodie:
9
Celková rozloha:
59 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
po rekonštrukcii
Odvoz odpadu:
áno
Kúpeľňa:
áno
Garáž:
nie
Zariadenie:
zariadený
Počet izieb:
2
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
osobné
Plyn:
áno
Internet:
lokálny poskytovateľ
Vykurovanie:
áno
Parkovanie:
verejné
Postavené z:
panel
Káblová televízia:
áno

Popis

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

TOMÁŠ SZÉKELY a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT na Terase.

Áno dobre čítate. Sme v najviac spomínanej lokalite Košíc, z ktorej je ako sa hovorí: VŠADE BLÍZKO. Terasa je uznávanou a zároveň obľúbenou lokalitou. Vyznačuje ju v tom hlavne bohatá občianska vybavenosť t.j. na každom rohu nájdete potraviny, obchody, nákupné centra, škôlky, školy, detské ihriská, množstvo zelene, dostupnosť MHD. Terasa je žiadanou lokalitou aj z pohľadu potenciálu na prenájom.

Ale vráťme sa k bytu. Byt s výmerou 60 m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom a kamerovým systémom na 9. p z 10. p s balkónom orientovaným na východnú stranu. Dispozícia 2-izbového bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s toaletou. Na konci chodby sa dostávame do obývačky s výstupom na loggiu orientovanú na východnú stranu.

Práve v obývačke nastala zmena dispozície, ktorá zahŕňala zamurovanie dverového otvoru a v izbe odstránenie deliacej priečky. Výhodou je možnosť vrátenie bytu do pôvodného dispozičného stavu do formy 3-izbového bytu, nakoľko aktuálna izba disponuje dvoma oknami a tiež aj dvoma radiátormi.

Byt je po rekonštrukcií a ideálne pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Aktuálne sa byt prenajímal. Je vhodný hneď na prenájom, pripadne na vlastné bývanie ako štartovací byt.

Kúpna cena tohto 2-izbového bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis.

Cena je vrátane provízie pre RK. Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 - Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka