Pozemky - bývanie, predaj

Prešov, Prešov

+ 7 fotiek
Stavebný pozemok - predaj, 8 km od Prešova, 1056 m2, rovina

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Odvoz odpadu:
áno
El. napätie:
230V
Kanalizácia:
áno
Inžinierske siete:
áno
Rozloha pozemku:
1056 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod

Popis

VIERA MIHAĽOVÁ z realitnej kancelárie Cassovia Realitas Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok vzdialený 8 km od centra Prešova na výstavbu rodinného domu.

Pozrite si video skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/VCqG8V35hFo

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/vieramihalova.cassoviarealitas/photos/?ref=page_internal

Pozemok sa nachádza na začiatku dediny s rýchlou dostupnosťou na ťah do Prešova, v dedinke Svinia. Tým pádom sa viete rýchlo napojiť aj na diaľnicu. Z pozemku je krásny výhľad na okolité pohoria a lesy. Máte tu na "skok" do prírody. Táto lokalita je novovzniknutá časť obce s novými rodinnými domami. Pozemok má 1056 m2 + podiel na súkromnej prístupovej ceste. Začalo sa už s realizáciou inžinierskych sietí a prístupovej cesty, ktoré zastrešuje firma. Pozemok má krásny tvar, z prednej strany 36 m, bočné 29 m. Pozemok je rozdelený na dve parcely, cez jednu vedie plynovod, ktorý je už vytýčený. Na parcele je možné stavať (k dispozícii vyjadrenie plynárni), je potrebné skrátiť ochranné pásmo zabezpečením osadenia ochranného zariadenia (betónový panel, alebo oceľová chránička, alebo betónová ochranná konštrukcia). V prípade, že by ste nechceli realizovať dom so základmi, tak je tu možnosť bývania v mobilných domoch a to už viete bývať dve rodinky na pohodlných 5-árových pozemkoch.

Exteriér:

- rýchle napojenie sa na cestu do Prešova,

- rýchle napojenie sa na dialnicu,

- obecný úrad ... obecsvinia.sk/-uradna-tabula-rozcestnik

- detské multifunkčné ihrisko,

- Kostol narodenia Panny Márie, Základná škola s materskou školou Svinia, Lekáreň Aevitas, COOP Jednota s.d., Potraviny Gargamelov svet, Kaderníctvo, Stomatologická ambulancia, Zdravotníctvo, KRČMA POD VINICOU,

- Dobrovoľný hasičský zbor Svinia, Poľovnícke združenie SRNKA, Folklórna skupina SVINIANKA, Športový klub Svinia,

Obhliadku si dohodnete na tel.č: 0917 360 151 - Ing. Viera Mihaľová, certifikovaný realitný maklér NARKS. Cena je vrátane všetkých poplatkov a provízie RK.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka