Pozemky - bývanie, predaj

Prešov, Bretejovce

Slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu - Bretejovce

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
525 m²
Vlastníctvo:
osobné

Popis

MICHAL PALKO a realitná kancelária Cassovia Realitas Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 525 m2 v tichej príjemnej lokalite len 10 minút autom z centra Košíc. Na pozemku sa budú nachádzať všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrina, prístupová cesta, optické káble. Stavebný pozemok sa nachádza novovybudovanej lokalite na konci obce s cieľom poskytnúť obyvateľom vysoký komfort a zároveň zabezpečiť dostatočný pocit súkromia.

Pozemok:

Výmera: 525 m2

Štvorcový tvar

Orientácia: Juhozápad

Parcely: 357/52

Dispozícia:

Pozemok je rovinatý, aktuálne zatrávnený. O údržbu sa stará majiteľ pozemku. Aktuálne sa pozemok nachádza v intraviláne obce. Podľa nového územného plánu, ktorý už je schválený je pozemok určený na výstavbu RD. Infraštruktúru a siete vybuduje investor. K hranici pozemku bude natiahnutá elektrina, obecná voda, kanalizácia avšak zatiaľ odpad bude riešený formou žumpy nakoľko samotná obec nemá kanalizáciu.

IS a infraštruktúra:

Momentálne sa projektuje a prebieha inžiniering, s výstavbou infraštruktúry sa má začať v priebehu roka 2023 a prvé stavebné povolenia na výstavbu RD by mohlo byť udelené v lete 2023.

Lokalita:

Tichá a krásna lokalita Bretejovce ponúka nerušené bývanie s možnosťou aktívneho oddychu. Obec Bretejovce sa nachádza 10 min autom c centra Košíc, priamo v obci sa nachádza škôlka, potraviny, autobusová zástavka.

Benefity:

atraktívna poloha s krásnymi výhľadmi

nová rezidenčná štvrť

všetky IS a prístup na pozemok vybuduje developer

výborné parametre pozemku

dostupnosť do KE 10 min autom

Cena tohto stavebného pozemku je 61.000,- EUR

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal PALKO - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka