Referencie

Predaný 3 izbový byt na Čordákovej ulici v Košiciach

Sme veľmi spokojní so službami realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS. Pracujú na profesionálnej úrovni s ľudským prístupom. Vrelo odporúčam spoluprácu s nimi.
 
Ing. Alena Nováková - kupujúca

Predali sme byt na Zimnej, Košice

Veľmi profesionálny a ochotný prístup. Počas celého procesu kúpy bytu bezproblémový priebeh.

Peter Pagáč, Mgr. Petra Pagáčová

Predali sme byt na Zimnej, Košice

Som veľmi spokojný s celým priebehom predaja.

Ing. Peter Papcun - predávajúci

Predali sme 2 izbový byt na Študentskej ulici

S pánom Čurim ako realitným maklérom som bol veľmi spokojný. Na všetky náležitosti spojene s kúpou bytu, ktoré sme spolu potrebovali vybaviť reagoval s ochotou a naozaj promptne. Ak by som sa v budúcnosti rozhodoval pre kúpu alebo predaj ďalšej nehnuteľnosti určite by som pána Čuriho kontaktoval. Taktiež na základe mojej skúsenosti naozaj odporúčam. 
 
Mgr. Richard Rojtáš

Predali sme 3 izb. byt na Užhorodskej ulici

S pánom Čurim sme boli veľmi spokojní. Maximálna profesionalita a promptný prístup. Môžme len odporúčať.

Ing. Branislav Čuri v relácii Nové Bývanie - predstavenie bytu

Ing. Branislav Čuri v relácii Nové Bývanie predstavoval nehnuteľnosti v Košiciach.

Predaný byt ul. Podtatranského

 
“Chcel by som vyzdvihnúť prístup a spoluprácu s pánom Čurim pri predaji môjho bytu. Bol na veľmi vysokej úrovni s radami a typmi aké by ma nenapadli, ak by som sa svoju nehnuteľnosť rozhodol predávat sám. S cenou za akú sa mu byt podarilo predať sme boli s manželkou maximálne spokojní. Prajem mu veľa spokojných klientov akými sme boli aj my! Veľa šťastia!”
 
Ing. Dušan Novák - predávajúci

Predaný byt, ul. Hemerkova

“Ďakujem pánovi Čurimu za sprostredkovanie predaja môjho bytu v obdivuhodne krátkom čase, za jeho priateľské a ústretové jednanie. Za komfort považujem pravidelné súhrnné informácie o aktuálnom stave procesu predaja môjho bytu a tiež, že som ako predávajúca bola celkovo odbremenená od súvisiacich úloh. Pri podpise rezervačnej a kúpnej zmluvy, boli detailne objasnené jednotlivé body zmlúv a vysvetlené aj všetky formálne záležitosti predaja. Realitnú kanceláriu CASSOVIA REALITAS, a.s. hodnotím ako vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných klientov.”

Gabriela Kováčová - predávajúca

Predaný 3 izbový byt, Trieda SNP a predaný 3 izbový byt Dénešová ulica, Košice

S pánom Branislavom Čuri som v r. 2019 – 2020 riešil dve nehnuteľnosti. S jeho službami som bol maximálne spokojný – pružný, akčný, veľmi ústretový. Ozajstný profík vo svojom odbore.
 
Milan Falat - predávajúci

Predaný 1,5 izbový byt, Lesnícka ulica

Dobrý deň Ing. Branislav Čuri, bola som s Vašimi službami spokojná, takisto aj s ostatnými kolegami, s ktorými som v rámci spolupráce pri predaji mojej nehnuteľnosti komunikovala. Páčil sa mi veľmi aj styling môjho bytu, ktorý bol zabezpečený. Dôležitá bola pre mňa rýchla a profesionálna komunikácia. Vaše služby ďalej odporúčam, veď zrejme už ste aj mali telefonát od môjho odporúčania. Zo všetkých mojich doterajších skúsenosti hodnotí veľmi dobrá skúsenosť. Prajem veľa zdravia hlavne v tomto období a veľa spokojných klientov.
 
S pozdravom Paulína Berdisová

Predaný 2,5 izbový byt v blízkosti Auparku, Palárikova, Košice

Moja spätná väzba nemôže byt iná ako pozitívna keďže zo službami pána Čuriho sme boli nad mieru spokojní. Svojím profesionálnym prístupom zvládal riešiť všetky situácie, ktoré sme pri predaji bytu prekonali k našej spokojnosti ako predávajúcich aj k spokojnosti kupujúceho.
 
Ľudo a Irena  Miňovci

Predaný 3 izbový byt na Wuppertálskej ulici č.51

"Nehnuteľnosť sme začali predávať v čase, kedy vo svete vypukla pandémia koronavírusu, čím utrpel aj realitný trh. Aj preto sme sa obrátili na skúseného realitného makléra Branislava Čuriho. Po výbornej prezentácii bytu na sociálnych sieťach sa napriek ťažkým časom podarilo nehnuteľnosť predať aj počas pandémie, navyše za relatívne výhodných podmienok. Pochvaľujeme si komunikáciu a odborný prístup pána Čuriho."
 
S pozdravom Tomáš Zagiba
 

Predaný 2 izbový byt na Belehradskej ulici, Košice

Branislav Čuri, samozrejme, že som bola veľmi spokojná s tvojou prácou, páčilo sa mi akú máš odbornú znalosť, ako vieš reálne ohodnotiť danú situáciu a hlavne je veľmi dôležité tvoja úprimnosť, čestnosť a presnosť. Som rada že som mala tú česť s tebou spolupracovať a za všetko som ti zo srdca vďačná.

Timea Hodermarská - predávajúca

Predaný 2 izbový byt na Zimnej ulici, Košice

"Ak sa niekto z mojich známych rozhodne predávať nehnuteľnosť, rozhodne odporučim p.Čuriho. Flexibilný, spoľahlivý obchodník s kreatívnym prístupom. Som spokojná, všetko prebehlo tak ako malo"

Katarína Cuninková - predávajúca

 

Predaný 2 izbový byt na Čárskeho ulici, Košice

"Predať byt sme sa rozhodli v čase najväčšej pandémie. No vďaka individuálnemu prístupu a doplnkovým službám makléra Braňa Čuriho to šlo ľahšie ako sme čakali. Byt predal za týždeň a dokonca aj za nami požadovanú sumu. Môžem ho len odporučit, super!"

Ing. Pavol Krištín - predávajúci

Predaný 3 izbový byt na Žižkovej ulici, Košice

So službami pána Čuriho som bol nadmieru spokojný. Bol som spokojný s profesionálnym prístupom, skvelou komunikáciou, a so samotnou prípravou bytu k predaju od prvého stretnutia, nastavenia ceny, príprava bytu, organizácia obhliadok a napokon samotný predaj a kompletného právneho servisu. Jeho neprehliadnuteľná pridaná hodnota, ktorú pán Čuri investuje do predaja a marketingu voči iným realitným maklérom.
 
Tomáš Blaško - predávajúci

Predaný rodinný dom v Kavečanoch

Spolupráca s Cassovia Realitas prostredníctvom pána Čuriho bola k mojej úplnej spokojnosti. Pán Čuri je človek ustretový, reálne hodnotiaci stav nehnuteľnosti. V čom vedel a mohol v tom pomohol, či dobre poradil. Veľmi dobrá spolupráca s týmto realiťákom. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na neho, ak budem riešiť nejakú otázku ohľadom realít.

Peter Balog

Predaný priestranný byt v centre, 116 m2

Braňo sa počas troška komplikovaného predaja nášho bytu stal takmer súčasťou našej rodiny :), vždy ochotný reagovať a zodpovedať otázky, a vyriešiť situácie aj nad rámec svojich kompetencií, to je to, čo ho robí veľkým profesionálom.
Braňo,ďakujeme!


Vincejovci 

Predaný 1,5 izbový byt na Terase, Gudernova

Moja skúsenosť je veľmi pozitívna. Pán Čuri bol vždy ústretový, vedel odpovedať na každú moju otázku. Profesionálny prístup z jeho strany bol tak ako pri úplne prvom stretnutí, takisto aj na úplnom konci pri preberaní bytu kupujúcim. Vrelo odporúčam využiť jeho služby, určite budete spokojní.

Stanislav Sabol

Prenajatý 2 izb. byt na Čárskeho, Košice

Vrelo odporúčam Cassovia Realitas všetkým prenajímateľom. Brano Čuri je veľmi dobre informovaný, profesionálny a nemohla som požiadať o lepšie služby. Obchodovanie s touto spoločnosťou bolo ÚŽASNÉ. Nehnuteľnosť bola vytriedená v priebehu niekoľkých týždňov a komunikácia bola od začiatku skvelá. O každom kroku som bola informovaná. Braňo sa v skutočnosti stará o ľudí, ktorým pomáha, a nie o to, aby boli len ďalším číslom. Martina Benedikova tiež pomohla s prípravou všetkých požadovaných dokumentov, všetky boli vykonávané včas a správne. Neváhala by som odporučiť Braňa a jeho tím každému, kto chce kúpiť alebo prenajať!

Michaela Kalmanova

Kontakt

Ing. Branislav Čuri

Realitný maklér - Košice

0918 783 223

Kontaktovať makléra >