Rodinný dom, predaj

Prešov, Drienovská Nová Ves

PRIPRAVUJEME na predaj rodinné domy v obci Drienovská Nová Ves

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
96.36 m²
Stav:
holopriestor
Rozloha pozemku:
300 m²

Popis

PRIPRAVUJEME na predaj dvojposchodové rodinné domy v obci Drienovská Nová Ves. Zastavaná plocha rodinného domu je 58,04 m2 - bez terasy a úžitková plocha rodinného domu je 96,36 m2.

Skladba domu: 1.NP.: Zádverie, kúpeľňa + WC, šatník, obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchyňou a sklad

2.NP.: chodba + schodisko, 3 x izba, a kúpeľňa s WC

Drienovská Nová Ves je obec na Slovensku v okrese Prešov. Dostupnosť do mesta je z Prešova 12 km ( 15 minút autom ), z Košíc 25 km ( 20 minút autom po diaľnici D1 ) a zo Sabinova 30 km ( 35 minút autom ). Rozloha obce je 6,3 km2 ( 630 ha ) a počet obyvateľov je 834. Obcou preteká Novoveský potok.

V obci je autobusová (pri hlavnej ceste) aj železničná (na východ od autobusovej) zastávka, vlaky a autobusy premávajú pravidelne priemerne každú až každé dve hodiny.

Taktiež sa v obci nachádza materská a základná škola, veterinárna ambulancia, firma Jašim s.r.o., ktorá sa zaoberá prevážne stavebníctvom, zámočníctvo - Virba Peter, Pizzeria, Kostol Najsvätejšej Trojice, Potraviny, atď...

Ďalšie ponuky výstavby začíname na jar/ leto 2021: Veľký Šariš - bungalov holodom, Záborské 20RD - bungalov holodom, Mirkovce Dlhé Brehy - Bungalov holodom, Drienov Šírňava, atď........

Pre viac info o výstavbách kliknite na link: https://staviamebyvanie.sk

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti..... V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343 - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka