TOP

Rodinný dom, predaj

Prešov, Gregorovce

143 000 €

Kontaktovať makléra
PRIPRAVUJEME NA PREDAJ BUNGALOV, GREGOROVCE, PREŠOV

Informácie

Celková rozloha:
777 m²
Úžitková plocha:
97 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
777 m²

Popis

Pripravujeme na predaj výstavbu - rodinný dom typu bungalov na pozemku o rozlohe 777m2 (parcela A) v obci Gregorovce, Prešov. Predpokladaný začiatok výstavby august 2021 a odovzdanie diela august 2022. Bungalov bude 4 izbový a bude mať úžitkovú plochu 97m2. Skladba domu: zádverie, WC, technická miestnosť, chodba, 3 krát izba, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, podkrovie - úložný priestor.

Dom sa ponúka v stave holodom v energetickej triede A0. V cene je zahrnuté: pozemok o výmere 777m2, podiel na spoločnej parcele určenej na parkovanie (46m2), stavebné povolenie, napojenie sa na IS - elektrina, studňa, žumpa, obvodové murivo porobeton 30, zateplenie domu 15, strecha pálená škridla, okná a balkónové dvere - 3 sklo, teplovodné podlahové vykurovanie, príprava na tepelné čerpadlo, príprava na krb, vypínače, zásuvky, zateplenie, fasáda, sokel.

Ďalšie ponuky výstavby začíname na jar/ leto 2021: Veľký Šariš 8RD - bungalov holodom, Drienovská Nová Ves 8RD - poschodový dom, Mirkovce 20RD - bungalov holodom, Záborské 20RD - bungalov holodom.

Lokalita a dostupnosť

Pokojná lokalita s krásnymi výhľadmi. Nachádza sa na ceste medzi Prešovom a Sabinovom, len 9km od Prešova a 10km do Sabinova.

zastávka SAD

Občianska vybavenosť

Materská škola

Základná škola - 1. stupeň

Základná umelecká škola

Coop Jednota

Pošta - Veľký Šariš

Ihrisko a futbalový klub

Penzión Boudica

Šariš Park sarispark.sk reštaurácia, ubytovanie, wellness

Voľný čas

Cyklistický chodník Prešov - Veľký Šariš

Šarišský hrad

Šariš Park

Motokáry Veľký Šariš

Lysá stráž - 696 m n. m.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0918 749 460. Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti.

Pre viac info o výstavbách kliknite na link: https://staviamebyvanie.sk/

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka