Kancelárie, prenájom

Košice - Staré Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto

Prenájom kancelárií v Starom Meste

Informácie

Celková rozloha:
17 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
úplne prerobený
Zariadenie:
čiastočne
Rozloha pozemku:
0 m²
Internet:
lokálny poskytovateľ
Parkovanie:
áno
Zateplený objekt:
áno

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám dáva do pozornosti možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v Starom Meste na Floriánskej ulici s vynikajúcou dostupnosťou do mesta a vnútorným parkovaním.

V roku 2019 prebehla kompletná rekonštrukcia interiéru chodby a aj samotných kancelárií, ktoré zahŕňali v sebe nové omietky, dlažby, zárubne s dverami, osvetlenie, klimatizáciu, plávajúce podlahy, rekonštrukcia spoločnej kuchynky a sociálnych priestorov.

Podľa aktuálnosti sú k dispozícií kancelárie vo výmere od 17m2 az po 81m2 a vedia vyhovieť každým požiadavkám.

Máte často firemné meeting-y, alebo školenia s viacerými zamestnancami? My to vieme vyriešiť :)

Priestory kancelárií ponúkajú moderne vybavenú konferenčnú miestnosť s maximálnou kapacitou 60 osôb a vybavením : kompletná audio-vizuálna technika/ projektor, elektrické plátno,2x obrazovka,2x bezdrôtové mikrofóny/, WiFi pripojenie s garantovanou rýchlosťou 20/20, PC s Windowsom 10/ USB,CD/DVD, čítačka SD kariet/, tabuľa biela magnetická popisovateľná, Apple TV, Chromecast, HDMI a VGA konektory.

Keď máte chuť skočiť na kávu, občerstviť sa prípadne, zacvičiť prípadne využiť služby wellnesu - ŽIADEN PROBLÉM :) Hneď vedľa Vašich kancelárií nájdete úplne všetko. Vynikajúcu reštauráciu, fitko, wellness, kaderníctvo, kaviareň aj s detským kútikom. Čo viac dodať...

V neposlednom rade prevádzkové náklady činia nájomné 8€/m2 mesiac bez DPH + 5€/mesiac bez DPH (správa objektu) v ktorej máte zahrnuté upratovanie spoločných priestorov, priestorov samotnej kancelárie, 24 hodinovú strážnu službu cez víkendy aj sviatky, využívanie spoločnej kuchynky a pod.

Ak sa Vám táto ponuka prenájmu kancelárií zapáčila, ozvite sa mi formou mailu na szekely@cassoviarealitas.sk alebo mi zavolajte na 0904 932 188.

Váš osobný maklér Tomáš Székely

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka