Sklady a haly, prenájom

Prešov, Ľubotice

+ 8 fotiek
Prenájom haly s kompletným servisom, Prešov

Informácie

Celková rozloha:
1050 m²
Úžitková plocha:
1050 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
0 m²

Popis

Ponúkame na prenájom sklad / výroba / hala o výmere 1050m2 s kompletným servisom, Prešov - Ľubotice. Areál sa nachádza na viditeľnom mieste v obchodno priemyselnej zóne časti Sekčova, Prešovská ulica, Ľubotice. Vlastný vstup do areálu, oplotenie, kamerový systém, dostatok parkovacích miest ako aj priestor pre kamiónovu dopravu ponúka možnosti ako pre skladovanie tak aj pre výrobu či obchodnú prevádzku vďaka dobrej viditeľnosti z hlavnej cesty v smere k obchodnému stredisku MAX. Hala ma celkovú výmeru 3240m2 z toho k prenájmu je 1050m2 + možnosť rozšírenia cca do konca roka o ďalších 500m2.

Pozrite si video skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://.youtube.com/watch?v=5mDQhwPmdUo

Hala sa ponúka s kompletným servisom nakládky a vykládky tovaru, pracujete bez zamestnancov. Možnosť využitia aj ďalších služieb : celková logistika- distribúcia tovaru, distribúcia aj do zahraničia, preclievanie tovaru, vstupná kontrola, skladovanie prázdnych obalov, ekonomické služby, jazykové možnosti Rakúsko -Nemecko a ďalšie možnosti využitia služieb dľa dohody....V danom areály môžete fungovať bez pracovnej sily o to všetko sa Vám vieme postarať, v prípade výroby je možná aj iná dohoda napr. využitie našej techniky: Vstrekolisovňa plastov ,návrh a vývoj plastových dielov a foriem, montáž, balenie, skladovanie a logistika...Možno zrealizujeme Vaše nápady....vysoká kvalita, flexibilita a dlhoročná prax v oblasti vstrekovania plastov je našou silnou stránkou. Cena nájmu je 4,50/m2/mesiac + cena nakládky / vykládky 2,-eur/m2/mesiac bez DPH, všetky ostatné služby sú už na dohode.

V blízkosti : ZOC MAX, ZOC Korál, Safari park, laser game, banky, bankomaty, Bila, McDonalds, Poliklinika Sekčov, Hotel Polo, kaviarne, detské ihriská, autoškola, ZŠ Sibírska, MŠ Čergovská, autoumyváreň, kaderníctvo, kino, centrum voľného času, čerpacia stanica.....a rýchle napojenie sa na smer VT , BJ, KE, PP...

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka