Sklady a haly, prenájom

Prešov, Ličartovce

+ 6 fotiek
PRENAJATÉ Ponúkame na prenájom halu 330m2, Ličartovce

Informácie

Celková rozloha:
330 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
0 m²

Popis

PRENAJATÉ

Ponúkame na prenájom oblúkovú opláštenú halu , o výmere 2 x 330m2 a 1 x 255m2, priemyselný areál Ličartovce. Areál sa nachádza medzi Košicami a Prešovom na ploche o výmere 50.000m2, v okrajovej časti obce Ličartovce. Priame napojenie na cestu 1 triedy, zjazd na diaľnicu D1 do 3min., nákladná vlaková stanica do 4min, to všetko dáva danej zóne výborne predpoklady pre logistiku - koordinácia, zosúladenie, prepojenie, zvýšenie pružnosti, optimalizácia toku materiálu, výrobkov, polovýrobkov, zásielok...z hľadiska uspokojenia zákazníka za najnižšie vynaložené náklady. Dosiahnite čo najkratšiu disponibilitu, okamžitú prístupnosť - použiteľnosť, výbornou strategickou polohou. Priame prepojenie na diaľnicu D1 na juh Košice - Maďarsko, Ukrajina, západ Poprad-Ružomberok, nadväzujúce úseky Žilina, Bratislava, prepojenie rýchlostnej cesty R4 obchvat , prinesie ďalšie kvalitné napojenia sa cez Svidník do Poľska.

Areál v súčastnosti disponuje: logistická hala, administratíva, sklady, garáž, oblúkové plášťové sklady, hala so žeriavom. Momentálne prebieha územné konanie na halu o výmere 7.000m2, 3000m2 a 2500m2. Predpoklad ukončenia územného a následne stavebného konania je do konca roka 2021. Vybudovanie hál do 5mes. od vydania stavebného povolenia, s možnosťou komplexného riešenia haly dľa požiadaviek klienta, prípadne aj zväčšenia haly . Navrhované haly majú výšku 12m , vonkajšie rampy, vstupné brány pre kamióny ale aj pre dodávky viď.vizuál. Všetky IS zabezpečené, elektrina, plyn, voda, kanál formou centrálnej čističky. V prípade potreby možnosť aj riešenia studne. Voľné priestory od 1.7.2021: hala so žeriavom s nosnosťou 2000kg o výmere 450m2 - výška 9,6m+ sklad 225 + sklad 195 + zázemie 105, murovaný sklad 180m2, oblúková plášťová hala o výmere 330m2.

Prednostne riešenie všetky voľné sklady od 1.7.2021 v celku jeden klient..

Areál je oplotený, non stop strážna služba, vrátnica, rampa, kamerový systém. Má dostatok parkovacích miest pre kamióny ale aj pre osobné automobily.

Možnosť kooperácíe logistiky, so súčastnou firmou v areály.

V prípade ak hľadáte halu / sklad k prenájmu a možnosť riešenia vybudovať ju presne dľa Vaších predstáv uvítate, neváhajte ma kontaktovať.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s prenájmom.

Pozrite si video obhliadku :https://youtu.be/IUDfMvQTZmo

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka