Pozemky - bývanie, predaj

Sabinov, Sabinov

Pozemky - bývanie, predaj, Bodovce, 2.848m2, možnosť delenia

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Odvoz odpadu:
áno
El. napätie:
230V
Inžinierske siete:
áno
Rozloha pozemku:
2848 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
studňa a vodovod
Plyn:
áno

Popis

Možnosť vytvorenia 3 krásnych stavebných parciel... pri rekreačnom využití aj viacerých.

VIERA MIHAĽOVÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, nachádzajúci sa v obci Bodovce, ktorá hraničí s obcou Šarišské Sokolovce.

Pozemok má 2.848 m2, je slnečný a rovinatý. Pri vstupe od cesty má 25 m, následne sa rozširuje na 33 m. Jeho tvar a rozloha umožňujú jeho využitie a rozdelenie na menšie stavebné parcely. Na pozemku sa nachádza starý rodinný dom a stodola. Inžinierske siete: elektrická energia, obecná voda, studňa a plyn.

Bodovce obkolesené lesmi a krásnou prírodou.

Radi beháte či milujete prechádzky v prírode? Z domu to budete mať "na skok". V zimnom období môžete využiť lyžiarske stredisko Drienica /skidrienica.sk/ a v letnom zase aquapark v Lipanoch / aquaparklipany.eu /.

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/vieramihalova.cassoviarealitas/photos/?ref=page_internal

Lokalita a dostupnosť:

Obec Bodovce je od mesta Sabinov v zdialená 8,5 km, od mesta Veľký Šariš 12 km a od Prešova 17 km. Po dobudovaní obchvatu budete mať navyše rýchle napojenie na diaľnicu. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny a kostol.

Kúpna cena je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis.

Obhliadku si dohodnete : 0917 360 151- Ing. Viera Mihaľová - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka