Rodinný dom, predaj

Prešov, Veľký Šariš

169 000 €

Kontaktovať makléra
+ 7 fotiek
Ponúkame na predaj výstavbu RD v meste Veľký Šariš

Informácie

Počet poschodí:
1
Celková rozloha:
517 m²
Úžitková plocha:
93.07 m²
Stav:
holopriestor
Kúpeľňa:
áno
Inžinierske siete:
áno
Zariadenie:
nezariadený
Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
517 m²
Vykurovanie:
áno
Zateplený objekt:
áno

Popis

Ponúkame na predaj výstavbu rodinných domov - typu bungalov vo Veľkom Šariši v novej lokalite - POD HRADOM. Domy sa budú nachádzať na pozemkoch o výmere 517-519m2 so zastavanou plochou 107,54 m2 bez plochy terasy. Predpokladaný začiatok výstavby leto/jeseň 2021 a odovzdanie diela leto/jeseň 2022. V tejto novovybudovanej lokalite je na predaj celkovo 7 rodinných domov tohto typu.

Pozrite si video-upútavku skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/iP5r6Lz3ye0

Viac info o výstavbách nájdete na: https://staviamebyvanie.sk

Skladba domu

Zádverie, technická miestnosť, komora, obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou, chodba, spálňa, 2 x izba, kúpeľňa s WC, samostatné WC a terasa

Popis

Rodinné domy sa predávajú v stave holodom. V cene je zahrnuté: základy a základová doska - betón, debniace tvárnice, obvodový plášť - Porobetón 250 mm, zateplenie fasády - polystyrén - 150 mm, vonkajšia omietka - silikón, sokel - farba, vnútorné priečky 120 mm, vnútorné omietky - sadrové v základe so sklotext. mriežkou + povrchová vrstva hladká, základná biela farba, sadrokartónové podhľady, krov - strecha sedlová, vylez do podkrovia - 40 m2 úložného priestoru, schody do podkrovia - sklápacie, zastrešenie - strešná krytina betónová, zateplenie stropu - fúkaná izolácia, rakúsky výrobok, do hrúbky 35 cm, okná 3 - sklo - 6 komorové - v bielom prevedení, farebné + 20 % zo základnej ceny, vnútorné a vonkajšie parapety, vstupné vchodové dvere - plastové biele, farebné + 20 % zo základnej ceny, kúrenie - podlahové, zateplenie podlahy polystyrén 50 + 50 mm, podlaha - poter, termostat. Ďalej komín (predpríprava pre krb), dažďové zvody - pozinkovaný plech, nad terén.

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ: Úprava terénu, oplotenie, chodníky, dlažby, krb, vnútorné vybavenie, vnútorné a vonkajšie svetlá

Interiér

rozvody elektrina, voda, kanál, zásuvky, vypínače, ističová skriňa, bodové svetlá v celom dome, 1 x vývod svetla v kuchyni, bojler 80 L, vývod rozvodu pre pračku, sušičku

Exteriér

vývod vody, zásuvka / 220 V, vývod pre svetlo a vypínač (vstup a terasa), pozemok: úprava terénu - štandard - len pod rodinným domom

Lokalita

Veľký Šariš je mesto ležiace v Prešovskom kraji na Slovensku. Na severe susedí s obcou Gregorovce a Šarišské Michaľany, na východe s Finticami, na juhu s mestom Prešov a na západe s obcami Medzany a Malý Šariš. Dostupnosť do krajského mesta Prešov 7 km ( 8 minút autom ), do Košíc 44 km (35 minút autom po diaľnici D1) a do Sabinova 13 km (14 minút autom).

Občianska vybavenosť

Priamo v meste sa nachádza Materská a základná škola Veľký Šariš, Základná umelecká škola, Reštaurácia Šariš Park, Pizzeria Šariš, Ubytovňa Mlyn, Motokáry Šariš, TJ Slavoj Veľký Šariš - KOLKÁREŇ, Kino, Lekáreň, Potraviny CBA, Rímskokatolícka farnosť Veľký Šariš, KOVSMOL - nákupné stredisko - obchod s potravinami.

Ďalšie ponuky výstavby začíname na jar/ leto 2021: Mirkovce 20RD - bungalov holodom, Drienovská Nová Ves 8RD - poschodový dom, Drienov 20RD - bungalov holodom, Ruskov 2RD - bungalov holodom.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: 0903 654 343 - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka