Budova, predaj

Košice - Nad Jazerom, Košice - mestská časť Nad jazerom

Ponúkame na predaj výrobnú a administratívnu budovu, rozloha 25 916 m2

Informácie

Celková rozloha:
25916 m²
Úžitková plocha:
14315 m²
Stav:
neuvedený
Strecha:
pôvodná
Rozloha pozemku:
25916 m²
Vlastníctvo:
osobné
Parkovanie:
verejné

Popis

Ponúkame na predaj výrobné, skladovacie a kancelárske priestory v obchodnej a priemyselnej zóne v mestskej časti Košice - Nad Jazerom. Celková rozloha pozemku je 25 916 m2 z toho: výrobná hala - 8.800 m², 5 - podlažná administratívna budova - 2.970 m² a skladové priestory - 2.545 m².

Budova je v pôvodnom stave, oplotená a má dobrý prístup pre nákladné automobily. Parkovanie je k dispozícii v areáli. Budova je dokonale situovaná s dobrými dopravnými spojmi a verejnou dopravou. K pozemku je ideálny prístup aj pre kamionovú dopravu a okrem bežných komunikácií aj možnosť napojenia na železničnú vlečku. Areál má vybudované nakladacie rampy pre nákladnú dopravu a priestory pre parkovanie. Objekt má priestory pre šatne, sprchy, toalety. Komplex má vlastný transformátor + pripojenie na ústredné kúrenie je napojená na všetky IS. Pozemky sa dajú taktiež rozparcelovať, podľa potreby a tiež je vypracovaný návrh nezrealizovaného projektu, ktorý v prípade záujmu Vám viem zaslať. Taktiež v prípade záujmu zašlem viac foto na vyžiadanie.

Legenda objektov ( viď FOTO v prílohe ) : 001 technologická veža, 002 výrobné a expedičné haly, 003 sociálno administratívna budova, 004 Energoblok a 006 vodojem a čerpacia stanica.

V tejto oblasti sa nachádzajú nákupné centrá, továrne, sklady atď..

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti..... V prípade záujmu a bližších informácii ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka