3-izbový byt, predaj

Prešov, Prešov

115 000 €

Kontaktovať makléra
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, pri centre, Prešov

Informácie

Celková rozloha:
64 m²
Úžitková plocha:
64 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
0 m²

Popis

Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt, bez loggie, prízemie, pri centre mesta, Prešov. Bytový dom sa nachádza na Vajanského ulici, s vlastnou dvorovou oplotenou časťou vyhradenou aj pre parkovanie. Bytový dom Je zateplený, nová strecha, materiál tehla, plastové vchodové vstúpne dvere . Byt má 64m2 a je zrekonštruovaný. Rekonštrukcia bytu: plastové okná, dlažby, plávajúce podlahy, nová elektroinštalácia v celom byte, sadrokartónove stropy, nové zárubne a dvere, bezpečnostné dvere, samostatné podlahové vykurovanie.

K bytu prislúcha sklad hneď vedľa bytu. Špecifické podlažie bytu prízemie / suterén, čím je vhodný ako na bývanie tak aj na kancelárske účely. Skladba: chodba, 4 krát izba a kúpeľňa s WC. Byt sa doposiaľ využíval na kancelárske úžely, preto je namiesto kuchyne izba a kúpeľňa s WC. V prípade využitia nehnuteľnosti na bytové účely je nutné vytvoriť kuchyňu a doriešiť sprchovací kút. V prípade kancelárii je byt pripravený na prevádzkovanie. Byt má samostatné plynové vykurovanie. Mesačné náklady 130eur. Cena nehnuteľnosti je stanovená vzhľadom k potrebe dokončenia spomínaných prác.

Blízkosť centra mesta do 5 minút peši, OC Novum, Pošta, medicínske zariadenie, lekáreň, banky, reštaurácie, divadlo, školy, škôlky, tenisové kurty a iné služby v dosahu pre peších.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti....

Pozrite si video obhliadku : https://youtube.com/watch?v=UTB4UgZRhes

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka