Hotely a penzióny, predaj

Rožňava, Betliar

749 990 €

Kontaktovať makléra
+ 11 fotiek
PENZIÓN A ŠPORTOVO REKREAČNÉ CENTRUM - TENISOVÝ KLUB MLÁDEŽE

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
žumpa
Inžinierske siete:
áno
Zariadenie:
zariadený
Rozloha pozemku:
10000 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
studňa
Internet:
lokálny poskytovateľ
Vykurovanie:
áno
Parkovanie:
vonkajšie
Postavené z:
Ytong

Popis

Michal Palko z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na predaj zabehnutý športovo rekreačný komplex TKM Penzión Betliar. Penzión a tenisový klub sa náchadza v obci Betliar, ktorú nájdete kúsok od hlavného cestného ťahu medzi Rožňavou a Popradom.

Športovo rekreačný areál ponúka príjemné vyžitie pre jednotlivcov, menšie i väčšie skupiny, tak aj pre rodiny s deťmi. Poskytuje kompletný servis od ubytovania, cez stravovanie až po prenájom športových plôch a vybavenia.

Video prehliadku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača:

https://youtube.com/watch?v=c4nMkkVjtn0

Pre viac fotografií si pozrite:

https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Penzión

Penzión poskytuje ubytovanie v ôsmich izbách. Päť izieb má svoj vlastný balkón. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovacím kútom a umývadlom.

Izby sú ďalej vybavené pohodlnou posteľou, stolom a stoličkami, skriňou a vešiakmi. Vybavenie izieb je na zákazku vyrobené z masívneho dreva, ktoré krásne podfarbuje nádych prírody, ktorý cítite všade v okolí. Na izbách sú nainštalované LCD televízory so širokou ponukou programov. Na prízemí penziónu je umiestnený bar, ktorý je vybavený širokouhlým televízorom s živým prenosom hry z tenisovej haly. Celková kapacita penziónu je 18 postelí.

Stravovanie

Kapacita reštaurácie je 35 osôb, kapacita salónika je 20 osôb a v letných mesiacoch môžete rátať s vonkajšou kapacitou ďalších 30 osôb.

Šport a rekreácia

Penzión TKM ponúka širokú paletu indoorových i outdoorových aktivít. Priamo v areály sa nachádza: posilňovňa, squash, ping pong, bowling, 4 profesionálne upravené antukové dvorce, tenisová hala, detské ihrisko, trávnatá plocha pre loptové hry, kolotoč a množstvo ďalších aktivít.

Technické informácie a parametre:

objekt bol skolaudovaný v r. 2010

postavené z Ytong

drevené Euro okná

zastavaná plocha je 3600m2

celková rozloha je 10000m2

odpad je formou žumpy

vykurovanie a teplo: pece na peletky a tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

mesačné náklady 750€

V okolí obce Betliar nájdete ako rad kultúrnych pamiatok, tak úžasné trasy na turistiku v oblastiach Slovenského krasu a Slovenského raja.

Cena tohto areálu je 749.990,- EUR.

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 1047 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka