Kancelárie, prenájom

Košice - Staré Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto

+ 5 fotiek
ODSTÚPENIE PRENÁJMU - KANCELÁRIA 40 m2 V CENTRE MESTA - HVIEZDOSLAVOVA

Informácie

Celková rozloha:
40 m²
Úžitková plocha:
40 m²
Stav:
úplne prerobený
Zariadenie:
zariadený
Počet izieb:
1
Rozloha pozemku:
0 m²

Popis

Martina Benediková z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka odstúpenie prenájmu kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Hviezdoslavovej ulici č.6.

Ak hľadáte zariadený, moderný a reprezentatívny priestor, ktorý je situovaný v absolútnom centre mesta, tak potom je táto ponuka práve pre Vás!

Táto lokalita je obľúbená nie len firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Kancelária o veľkosti 40 m2 má vlastnú kuchynku a sociálne zariadenie. Priestor bol nedávno kompletne zrekonštruovaný a súčasťou zariadenia je talianska sedacia súprava, drevený paraván na mieru s machovým doplnkom, ozvučenie JAMO, kamerový systém, benátska omietka, plávajúca podlaha so špeciálnou povrchovou úpravou / odolná voči vode a opotrebovanosti. Kvalitný vstavaný nábytok na mieru v kombinácii - staroružová, sivá a lakovaná biela, konferenčný stolík + 5 stoličiek, vyvýšené stoly s ručne vyrábanou a ohýbanou konštrukciou na mieru so 6 vyvýšenými stoličkami / látka, drevo. Pre lepšiu predstavu o dispozícii si pozrite pôdorys medzi fotkami.

Objekt je strážený 24/7 kamerovým systémom, vybavený centrálnou klimatizáciou, podlahovým vykurovaním.

Jednou zo základných priorít pri prenájme administratívnych priestorov je parkovanie nájomcov či ich klientov. Sú tu dostupné na prenájom garážové parkovacie miesta. Klienti môžu zaparkovať aj priamo na Hviezdoslavovej, Mäsiarskej či Bačíkovej ulici.

Vstup do budovy je cez široké schodisko priamo z Námestia Maratónca mieru. Pred kanceláriou je átrium, čo skvele dotvára celú architektúru budovy.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť MHD. Hneď vedľa vchodu je zastávka MHD električiek.

Štandard priestorov:

- prístup do budovy 24/7

- štruktúrovaná kabeláž

- kuchynka

- sociálne zariadenie

- klimatizácia

- moderná rekonštrukcia

Odstupné kancelárie je 7000,- EUR.

Cena mesačného prenájmu je 550,- EUR vrátane energií s DPH.

Požaduje sa depozit.

Pracovať v administratívnej budove na Hviezdoslavovej ulici znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Mgr. Martina Benediková - 0911 70 11 55 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka