TOP

Rodinný dom, predaj

Košice-okolie, Nižná Kamenica

179 990 €

Kontaktovať makléra
+ 1 fotka
Novostavby rodinných domov v Nižnej Kamenici

Informácie

Celková rozloha:
133 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
holopriestor
Odvoz odpadu:
áno
Kúpeľňa:
áno
Garáž:
áno - 2 autá
Zariadenie:
nezariadený
Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
1059 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
studňa
Vykurovanie:
áno
Parkovanie:
áno
Postavené z:
Porotherm
Zateplený objekt:
áno

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj štyri rodinné domy blízko Košíc v malebnej dedinke obklopenej prírodou.

Lokalita: Obec Nižná Kamenica sa nachádza na východnom okraji Košickej kotliny v doline Kamenického potoka. Je vzdialená približne 23 km severovýchodne od Košíc a rozprestiera pri hlavnom diaľničnom privádzači.

Samotne umiestnenie rodinných domov je v novej časti Nižnej Kamenice v tichej uličke obklopenej zeleňou.

Projekt v sebe ukrýva výstavbu štyroch rodinných domov, ktoré sa vyznačujú elegantnou konštrukciou v kombinácií moderných prvkov a dreva.

Dispozičným riešením na pozemkoch s výmerami 476 m2 a 1059 m2 budú už spomínané rodinné domy v tvare L s vonkajšou terasou, parkovacím statim a pre zadné domy s vlastnou garážou. Okolité lesy a lúky dodávajú prostrediu veľmi prijemný a nezameniteľný charakter.

Dom typu L : Navrhovaný dom je pôdorysne tvaru písmena L o celkových vonkajších rozmeroch strán 12,4 x 14,4 m.

V „hlavnom“ trakte sa nachádza vstupný priestor, spálňa s vlastnou kúpeľňou, komora a obývacia miestnosť. Vo „vedľajšom“ trakte sú situované dve detské izby s vlastnou kúpeľňou s wc, technická miestnosť a samostatné wc. Objekt je zastrešený plochou strechou s hydroizolačnou PVC fóliou a štrkovým zásypom. Z obývacej miestnosti ako aj oboch detských izieb je prístup na exteriérovú WPC terasu na betónovom podklade, ktorá je čiastočne prekrytá dreveným slnolamom.

V prednej časti pozemku za vstupnou bránou je navrhnutá spevnená plocha s vyhradenou odstavnou plochou pre 2 autá. Pre zadné domy bude postavená garáž na dve autá.

V časti oplotenia bude vytvorený priestor pre domový odpad. Príjazdová cesta áut ako aj chodník pre peších bude tvorený spevnenou plochou z kamennej (alt. zámkovej) dlažby, prípadne z metličkového betónu.

Dom sa ponúka v stave holodomu: splanírovaný pozemok, oporné múry po bokoch pozemku, nosná časť objektu je navrhnutá ako stenový nosný systém murovaný z presných pórobetónových tvárnic štandardu PORFIX hr.250 mm na tenkovrstvú lepiacu maltu, ktoré sú v miestach zvýšeného zaťaženia doplnené murovanými prvkami z debniacich tvárnic PREMAC DT25 vyplnené betónom a vystužené prútovou výstužou.

Strešná konštrukcia je navrhnutá ako plochá strecha zateplená tepelnou izoláciou z polystyrénu EPS NEOFLOOR 150 o celkovej hrúbke 360 mm so spádovou vrstvou zo spádových klinov zo stabilizovaného polystyrénu EPS 150S so spádom 2,0%, hydroizolačnú vrstvu tvorí PVC fólia FATRAFOL stabilizovaná štrkovým zásypom.

Objekt je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom s izoláciou z minerálnej vlny KNAUF INSULATION FKD N Thermal hr. 180 a 200 mm. Zdrojom nízkoteplotnej energie bude tepelné čerpadlo vzduch - voda firmy Daikin systém Altherma + predpríprava na krb.

Interiér: sadrové omietky, vývody na vodu, elektriku, vchodové hliníkové bezpečnostné dvere, plastové okná trojsklo ( 6 komorové okná ) – vonkajšia strana: antracit, vnútorná strana biela.

Dispozičné riešenie domu a výmery jednotlivých miestností si môžete pozrieť v prílohe.

Občianska vybavenosť: obec spadá k obvodu Bidovce, v ktorej sa nachádza matričný úrad, obvodné zdravotné stredisko, školské aj predškolské zariadenie, stavebný úrad, obvodné oddelenie polície a iné služby širšieho charakteru. V susednej obci Ďurďošík je k dispozícii predškolské zariadenie, dom seniorov, obchod a služby.

Plánovaný časový horizont ukončenia výstavby sa plánuje na jún 2021.

Rezervácia a financovanie:

- nezáväzná bezplatná pred - rezervácia

- rezervácia vo výške 2% - v prípade prejavenia vážneho záujmu

- s financovaním a hypotekárnym úverom vám radi pomôžeme cez naše hypotekárne centrum

Cena rodinného domu typu L v stave holodomu aj s pozemkom je na vyžiadanie v RK.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Tomáš Székely - certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka