Rodinný dom, predaj

Encs, Novajidrány

100 000 €

Kontaktovať makléra
+ 11 fotiek
Na predaj zrubový rodinný dom - Maďarsko, Novajidrányi

Informácie

Počet poschodí:
1
Celková rozloha:
85 m²
Úžitková plocha:
65 m²
Stav:
holopriestor
Odvoz odpadu:
áno
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
áno
Kúpeľňa:
áno
Inžinierske siete:
áno
Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
1001 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod
Parkovanie:
vonkajšie
Postavené z:
drevostavba

Popis

Na predaj drevostavba rodinného domu za hranicami Slovenska v Maďarsku v obci Novajidrány.

MICHAL PALKO a realitná kancelária Cassovia Realitas ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj drevostavbu rodinného domu s možnosťou dokončenia na klúč v blízkej obci Novajidrány v Maďarsku vzdialenej len 30 minút autom z centra Košíc. Dvojpodlažný dom je umiestnený v obci medzi zástavbou rodinných domov v slnečnej lokalite. Má vydané stavebné povolenie a nachádza sa na pozemku s rozlohou 1001 m2, ktorý je dokonale rovinatý. Ponuka je ideálna pre všetkých, ktorí si chcú bývanie dokončiť podľa vlastných predstáv, alebo to môžu nechať na staviteľa. V lokalite vznikne takýchto zrunov päť. Lokalita tiež ponúka príjemné výhľady na okolité kopce a hrady

Kompletne celá stavba je z dreva - guľatina o priemere 18cm, základy su na železobetónovej platni. Dom je umiestnený v pravej prednej časti pozemku, na pozemku je dostatočný priestor na parkovanie alebo vybudovanie prístrešku či garáže, altánku, bazéna. Prístup je zabezpečený asfaltovou cestou. Dom je možné využívat na celoročné bývanie alebo rekreáciu. Predávať sa bude skolaudovaný.

Drevostavba rodinného domu je pripojená na všetky inžinierske siete - obecná voda, elektrina, kanalizácia, plyn je na hranici pozemku.

BENEFITY

•stavba s platným stavebným povolením

•možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv

•veľký slnečný pozemok

•výborný prístup

•kompletná občianska vybavenosť v okolí

•bezproblémové parkovanie

DISPOZÍCIA

Dispozične sa dom skladá z dvoch podlaží, technického zázemia a celkom troch izieb. Dispozíciu je však možné meniť v prípade záujmu, keďže je dom v stave hrubej stavby. K domu prislúchajú terasy.

LOKALITA

Stavba rodinného domu je umiestnená na slnečnom pozemku v zastavanej lokalite vzdialenej z centra Košíc 40km (30 minút autom) v Maďarsku v obci Novajidrány. Asfaltová príjazdová cesta zabezpečuje komfortný prístup priamo z dialnice. V obci je vlaková stanica s pravidelným spojením s Košicami a obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Do 10 minút autom je spádová obec Enč, dobové reštaurácie Hrade Boldogkőváralja, Hrad Regéc a množstvo ďalšieho.

CENA

Cena 100.000,- EUR (vrátane právneho servisu a provízie pre RK) Rodinný dom je možné dokončiť do štandardu s príplatkom 15.000,- EUR

Ak vás táto ponuka zaujala tak ma neváhajte kontaktovať: MICHAL PALKO - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka