2-izbový byt, predaj

Prešov, Prešov

+ 1 fotka
Na predaj výstavba 2 izbový byt so záhradou, Nižná Šebastová

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
55 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
0 m²

Popis

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s pozemkom v lokalite plnej zelene , o úžitkovej ploche 55m2, Nižná Šebastová -Prešov. Bývanie v rodinnom dome/ byte sa nachádza na rovinatom pozemku v skladbe 4 krát byt / 2 krát mezonet 4 izbový a 2 krát 2 izbový byt / , skladba: Byty sa nachádzajú v dvojdomoch a sú umiestnené na konci ulice, plnej zelene. Spoločný pozemok je o výmere 778m2, kde prislúcha ku každému domu/ bytu oddychová časť, parkovisko, prístupový chodník a terasky. Poschodový dom / mezonet má 1.NP: vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s WC a schodisko. 2.NP: galéria a 2 krát spálňa spolu o úžitkovej ploche 106m2. Bungalov/ byt má 1.NP : vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, šatník, kúpeľňa s WC, spolu o úžitkovej ploche 55m. Domy/ byty sa predávajú v stave holodom/ holobyt s kotlom a zásobníkom vody. Napojenie na všetky IS / voda, kanál, elektrina a plyn /. Vykurovanie plynové. Zateplenie 24cm minerálna vata. Obvodové murivo a to spojovacia stena 25 porobeton + 5 izolacia + 25 porobeton. V cene je zahrnutý : holodom/ holobyt so zateplením a fasádnou farbou, drevené schodište, bleskozvod, podiel na spoločnom pozemku, úprava terénu: parkovanie v stave zámková dlažba, chodník v stave zámková dlažba, terasa....Ak sa stále neviete rozhodnúť či dom či byt , toto je ideálna voľba. je určená ako pre páry v bungalove tak aj pre rodinky v poschodovom dome. Lokalita : Novovzniknutá kde už stojí a je aj obývaných cca 50 novostavieb. V tejto časti už stavebný ruch finišuje, čím máte zabezpečené tiché prostredie plné zelene.

Dom / byt s 1.NP -bungalov, predajná cena 89.000,-eur , s úžitkovou plochou 55m2

Dom / byt s 2.NP predajná cena 146.000,-eur, s úžitkovou plochou 106m2.

Výstavba už začala a je v stave zastrešenia, ukončenie / odovzdávka najneskôr 15.9.2020.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti....

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

V blízkosti MHD, obchodné stredisko, detské ihrisko, športovisko, služby, reštaurácia Išľa. Poloha nehnuteľnosti je v rýchlom dosahu centra mesta ale aj obchodnej zóny Sekčova / OC MAX, ZOC Koral, Hornbach, Siko, Asko, Lidl, Kaufland, Mobelix....../ ako aj priemyselnej zóny Šarišské Lúky.

Pozrite si video tejto ponuky: https://youtu.be/4ZvMFjPLXxQ

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka