Rodinný dom, predaj

Prešov, Prešov

420 730 €

Kontaktovať makléra
+ 11 fotiek
NA PREDAJ VILADOM C VO VILAPARKU - SUCHOŇOVA, PREŠOV

Informácie

Počet poschodí:
1
Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
158 m²
Stav:
holopriestor
Odvoz odpadu:
áno - separovaný
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
áno
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Inžinierske siete:
áno
Počet izieb:
5
Rozloha pozemku:
404 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod
Internet:
optika
Vykurovanie:
vlastné
Postavené z:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Káblová televízia:
áno

Popis

MICHAL PALKO z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj Viladom vo Vilaparku Suchoňová v mestskej časti Solivar v Prešove .

Ak hľadáte exkluzívne a nadštandardné bývanie v skvelej lokalite tak potom je táto ponuka práve pre Vás!

Pozrite si video-prehliadku skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/gTpYqrH5gUM

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Pre viac informácii kliknite na: https://michalpalko.sk

Technické informácie a parametre:

Dom je súčasťou krásnej novovybudovanej lokality

Prevedenie: dom v stave HOLODOM

Podlahová plocha: 158 m2

Zastavaná plocha: 160 m2

Pozemok: 404 m2

IS: verejná splašková a dažďová kanalizácia, verejný vodovod, elektrická energia 220/400V, optika

Dispozičné riešenie: 1.NP: zádverie, chodba, sklad, schodisko, hosťovská izba, technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou, komora, kuchyňa, obývacia izba a jedáleň

2.NP: schodisko, chodba, kúpeľňa s toaletou, 2x detská izba, spálňa, šatník, toaleta

Štandardy domu: Základy – pásové z betónu C20/25, základová konštrukcia s komplet ZTI a pasívnym bleskozvodom, hydroizolácia – Fatrafol 803 - proti zemnej vlhkosti a radónu, Ytong klasik PDK 300mm P2-400, Ytong statik P4-550 + železobetón, vnútorné nosné steny Ytong klasik PDK 300mm P2-400, nenosné steny YTONG klasik 150 P2-500, zateplenie - Vonkajšie 15-25cm polystyrén/sklená vata, strecha 30cm XPS + spádové, teplovodné podlahové vykurovanie zaliate v potery napájané tepelným čerpadlom, možnosť ovládania cez smart aplikáciu, toaleta a kúpeľne opatrené podomietkovou sadou Geberit duofix, dokončené vnútorné povrchy stien a stropov, opatrené základným náterom 2x na bielo, strop je tvorený sadrokartónovou konštrukciou pre 1. NP aj 2. NP, strop je rovný, zastrešenie rodinného domu bude formou PVC fólie, priťaženej dunajským riečnym štrkom s kompletnými klampiarskymi prácami s dažďovými zvodmi, vonkajšia silikónová omietka (hladená, zrno 1,5mm) vo farebnom odtieni podľa projektovej dokumentácie navrhnutej architektom, komín Schiedel uni advanced jednoprieduchový 20 (Ø.200mm) a prívod vzduchu na horenie z exteriéru, bez vykurovacieho telesa, kompletné rozvody ZTI ukončené 1x vývodom do záhrady – záhradný ventil, v interiéri ukončené rohovými ventilmi, kompletné el. rozvody a el. rozvádzač, bleskozvod, koncové vypínače a zásuvky (podľa eli dokumentácie), revízie, rozvody rekuperácie vzduchu s rekuperačnou jednotkou umiestnenou v tech. m., možnosť ovládania cez smart aplikáciu, hliníkové okná a vstupné dvere vo farbe antracit profil GENESIS I+, izolačné trojsklo, zdvižno-posuvné dvere ULTRA GLIDE, vrátane vonkajších a vnútorných parapiet, predpríprava na exteriérové žalúzie v podobe osadenia kaziet pre ext. žalúzie a prípravy na ovládanie pomocou nástenných spínačových ovládačov, príjazd a parkovacie státie opatrené zámkovou dlažbou podľa výberu architekta, oplotenie a vstupné brány s elektrických pohonom podľa výberu architekta, certifikáty a všetky revízie k skolaudovaniu stavby (revízie ELI a bleskozvodu, revízia komína, energetický certifikát, certifikáty použitých materiálov)

S výstavbou sa začína v 11/2021, predpokladané ukončenie 18 mesiacov od zloženia rezervácie za Viladom, samozrejme aj v tomto momente je možné financovanie na hypotekárny úver s postupným čerpaním s čím Vám radi poradíme a pomôžeme v našom hypotekárnom centre.

Kúpna cena Viladomu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis.

Cena tohto Viladomu je 420.730,- EUR

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal PALKO - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS a Mgr. Ivana Adámy - 0902 477 097 - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka