TOP

Rodinný dom, predaj

Košice-okolie, Ruskov

230 000 €

Kontaktovať makléra
Na predaj rodinný dom novostavba typu bungalov s terasou - obec Ruskov

Informácie

Počet poschodí:
1
Celková rozloha:
828 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Inžinierske siete:
áno
Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
828 m²
Vlastníctvo:
osobné
Vykurovanie:
vlastné
Postavené z:
Ytong
Zateplený objekt:
áno

Popis

Ponúkame na predaj rodinný dom - typ bungalov s terasou v obci RUSKOV. Dom sa bude nachádzať na pozemku o výmere 828 m2 - z čoho zastavaná plocha je 127,30 m2.Začiatok výstavby je jeseň 2021 a predpokladané odovzdanie diela leto 2022. K dispozícii sú na predaj dva rodinné domy. VÝSTAVBA ZAČALA !!!!!!!!

Skladba domu: zádverie, chodba, 2x izba, spálňa, kúpeľňa + WC, technická miestnosť, samostatné WC, obývačka + kuchyňa, komora a terasa.

Rodinné domy sa predávajú v stave holodom. Siete na pozemku: elektrina, studňa a žumpa. V cene zahrnuté: základy a základová doska - betón, debniace tvárnice, obvodové murivo - Ytong 300 mm, zateplenie fasády - polystyrén - 150 mm, vonkajšia omietka - silikón, sokel - farba marmolit, vnútorné priečky 120 mm, vnútorné omietky - základná biela farba, strecha mediterran, vylez do podkrovia - 120 m2 úložného priestoru, schody do podkrovia - sklápacie, zastrešenie - strešná krytina betónová, zateplenie stropu - minerálna vlna 200 + 100 mm,okná plastové zn.Gealan, vnútorné a vonkajšie parapety, kúrenie - podlahové elektrické, bojler s tepelným čerpadlom, zateplenie podlahy polystyrén 50 + 50 mm, podlaha - poter, termostat, komín ( predpríprava pre krb ), dažďové zvody - pozinkovaný plech, nad terén,

interiér: rozvody elektrina, voda, kanál, zásuvky, vypínače, ističová skriňa, zásobník vody, vývod rozvodu pre pračku, sušičku, plastové vstupné dvere

exteriér: vývod vody, zásuvka / 220 V, vývod pre svetlo a vypínač ( vstup a terasa ), terasa

pozemok: úprava terénu - štandard - len pod rodinným domom

Obec Ruskov sa nachádza v Košickom kraji, juhovýchodne od mesta Košice medzi obcami Bohdanovce a Ďurkov. Dostupnosť od krajského mesta Košice je 20 km (20 minút autom). Z obce sa môžete hromadnou dopravou dostať do Košíc autobusom SAD alebo vlakom, keďže sa v obci nachádza železničná stanica.

Priamo v obci Ruskov sa nachádza Materská a Základná škola Ruskov, pošta, lekár pre deti a dorast, lekár pre dospelých, stomologická ambulancia a veterinárna ambulancia. V obci taktiež môžeme nájsť lekáreň, potraviny Fresh, potraviny COOP JEDNOTA, potraviny a rozličný tovar FURČAN, textil a rozličný tovar, pneuservis a taktiež kvetinárstvo, záhradníctvo a kadernícky salón.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti..... V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343 - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka