Rodinný dom, predaj

Prešov, Drienov

199 000 €

Kontaktovať makléra
NA PREDAJ rodinný dom 126 m2, IBV Šírňava - Drienov

Informácie

Celková rozloha:
595 m²
Úžitková plocha:
97 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
595 m²

Popis

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej IBV 20 rodinných domov Šírňava - Drienov. Bungalov sa bude nachádzať na pozemku o výmere 595 m2, kde zastavaná plocha domu bude 126 m2. Lokalita sa nachádza mimo hlavných ciest v tichej časti blízkosti lesa, s pripojením sa do už existujúcej zástavby žiadanej obce Drienov.

Skladba rodinného domu: zádverie, chodba, obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa, 2 x izba, technická miestnosť, komora, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Použité materiály holodomu zahrnuté v cene:

základy a základová doska

obvodové murivo - Porobetón 300 mm

zateplenie fasády - polystyrén - 150 mm

vonkajšia omietka, marmolit,vnútorné priečky 120 mm, vnútorné omietky, hygienický náter

sadrokartónové podhľady, krov - strecha betónová škridla

vylez do podkrovia - 40 m2 úložného priestoru

schody do podkrovia - sklápacie

zateplenie stropu - minerálna vlna 300 mm

okná plastové 3 - sklo - 5 komorové

kúrenie - podlahové teplovodné zaliaté v potere, tepelné čerpadlo, termostat

komín ( predpríprava pre krb )

dažďové zvody - pozinkovaný plech, nad terén

interiér: rozvody elektrina, voda, kanál, zásuvky, vypínače, ističová skriňa, bodové svetlá v celom dome + 1 x vývod svetla v kuchyni, zásobník vody, vývod rozvodu pre práčku, sušičku, plastové vstupné dvere

Projekt IBV Drienov časť Šírňava bude obsahovať 20 rodinných domov, kde výmera parciel je od 593 m2 do 652 m2. Domy budú 4 izbové, jednopodlažné bez podpivničenia - typu bungalov s valbovou strechou. Na výber budú 3 modely domov so zastavanou plochou 135 m2, 126 m2 a 122 m2. Lokalita bude napojená na inžinierske siete: elektrina, voda, kanál - čistička, optika.

Prístupová cesta bude v stave asfalt, chodníky, dažďový kanál, verejné osvetlenie.

V lokalite bude vybudované aj nové detské ihrisko.

Dostupnosť: zjazd priamo z D1, do obce je z Prešova 19 km ( 20 minút autom po diaľnici D1) a z Košíc 21 km ( 17 minút autom po diaľnici D1 ).

V obci sa nachádza Rímskokatolický kostol sv. Šimona a Júdu, Greckokatolícky chrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky, farský úrad rímskokatolícky, Kaplnka sv. Cyrila a Metoda, autobusová doprava SAD, Materská a základná škola - 9 ročná, praktický lekár pre dospelých, detská lekárka, lekáreň, futbalové a airsoftové ihrisko, detské ihrisko, paintball, telocvičňa, pošta, reštaurácia Drienka kde je aj svadobná sála, bar, kaderníctvo, potraviny, pekáreň, stavebniny, polícia, a ďalšie služby, domov dôchodcov, obecná knižnica, prístav pre vodákov...

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti..

Informácie o ďalších výstavbách nájdete na: https://staviamebyvanie.sk/

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka