TOP

Rodinný dom, predaj

Prešov, Gregorovce

168 000 €

Kontaktovať makléra
NA PREDAJ BUNGALOV NA POZEMKU 777m2, GREGOROVCE, PREŠOV

Informácie

Celková rozloha:
777 m²
Úžitková plocha:
97 m²
Stav:
neuvedený
Rozloha pozemku:
777 m²

Popis

Ponúkame na predaj výstavbu rodinného dom typu bungalov na pozemku v krásnom prostredí o rozlohe 777m2 v obci Gregorovce, Prešov. Bungalov bude 4 izbový s úžitkovou plochou 97m2. Skladba domu: zádverie, WC, technická miestnosť, chodba, 3 krát izba, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, podkrovie - úložný priestor. Ak hľadáte pokojné bývanie v krásnymi výhľadmi neďaleko mesta, neváhajte sa ma kontaktovať a rada vám túto ponuku predstavím.

Dom sa ponúka v stave holodom v energetickej triede A0. V CENE JE ZAHRNUTÉ: pozemok o výmere 777m2, podiel na spoločnej parcele určenej na parkovanie (46m2), stavebné povolenie, napojenie sa na IS - elektrina, úprava terénu pod domom, obvodové murivo porobeton 30, zateplenie domu 15, strecha pálená škridla, okná a balkónové dvere - 3 sklo, teplovodné podlahové vykurovanie, príprava na tepelné čerpadlo, príprava na krb, rozvody vody, kanálu, elektriny bez ukončenia, vnútorné omietky bez maľovky, exteriér: zateplenie, fasáda, sokel, vývod vody, vývod na zásuvku / 220 V, vývod pre svetlo a vypínač ( vstup a terasa ), dažďové zvody - pozinkovaný plech, nad terén.

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ: Úprava terénu, studňa, žumpa, tepelné čerpadlo, oplotenie, chodníky, dlažby, krb, vnútorné vybavenie a sanita, vnútorné a vonkajšie svetlá, vypínače, zástrčky, terasa.

Ďalšie aktuálne výstavby: Drienovská Nová Ves 8RD - poschodový dom v radovej výstavbe, Mirkovce 20RD - bungalov holodom, Župčany 3RD - bugalov holodom s prestrešenou terasou. Pre viac info o našich výstavbách kliknite na link: https://staviamebyvanie.sk/

Lokalita a dostupnosť

Pokojná lokalita s krásnymi výhľadmi. Nachádza sa na ceste medzi Prešovom a Sabinovom, len 9km od Prešova a 10km do Sabinova.

zastávka SAD

Občianska vybavenosť

Materská škola

Základná škola - 1. stupeň

Základná umelecká škola

Coop Jednota

Pošta - Veľký Šariš

Ihrisko a futbalový klub

Šariš Park sarispark.sk reštaurácia, ubytovanie, wellness

Voľný čas

Cyklistický chodník Prešov - Veľký Šariš

Šarišský hrad

Šariš Park

Motokáry Veľký Šariš

Lysá stráž - 696 m n. m.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0918 749 460.

Vaša realitná maklérka - Lenka Snopeková.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka