Rodinný dom, predaj

Košice-okolie, Jasov

+ 8 fotiek
NA PREDAJ 3 IZB. RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU - JASOV - KOŠICE OKOLIE

Informácie

Počet poschodí:
1
Celková rozloha:
170 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
nutná rekonštrukcia
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
áno
Inžinierske siete:
áno
Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
2126 m²
Vlastníctvo:
osobné
Plyn:
áno
Parkovanie:
áno

Popis

MICHAL PALKO z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Jasov. Nachádza sa na slnečnom pozemku o výmere 1643 m2.

Rodinný dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu, ktorou by ste získali dom či už na bývanie alebo rekreáciu. Je možné kúpiť aj samotnú záhradu o rozlohe 1000m2.

Pozrite si video-prehliadku skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/7MqZ2cg3FJo

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Technické informácie a parametre:

Prevedenie: dom v pôvodnom stave

Podlahová plocha: 120m2

Pozemok: 1643 m2

Orientácia: západ

Číslo parcely: 483, 485,

LV: č.460

1.NP - zádverie, obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa spojená s toaletou, špajza, technická miestnosť, komora a ďalšie hospodárske miestnosti

Štandardy domu: dom je postavený z tehly a kameňa a je vhodný na rekonštrukciu, je stav je pôvodný a môžete si ho zrekonštruovať podľa seba, na vykurovanie sa používali kachľové pece, ohrev vody zabezpečuje bojler na elektrinu, dom je napojený na elektrinu, plyn a kanalizácia sa nachádza na dvore na ktorú sa viete pripojiť.

Lokalita a občianska vybavenosť: Potraviny, Materská škola, Základná škola, kláštor premonštrátov, jazero, Jasovská jaskyňa a obec Jasov je vstupnou bránou do Národného parku Slovenský Kras a mnoho ďalšieho.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Cena tohto rodinného domu je 64.990,- EUR

Je možné odkúpiť pozemok 1000m2 samostatne za cenu 40.000,- EUR

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka