Rodinný dom, predaj

Košice-okolie, Trsťany

+ 9 fotiek
MODERNÉ RODINNÉ DOMY V REZIDENTSKOM PROJEKTE TERASY TRSŤANY

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
140 m²
Stav:
holopriestor
Odvoz odpadu:
áno - separovaný
El. napätie:
230/400V
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Inžinierske siete:
áno
Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
835 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod
Internet:
optika
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Parkovanie:
vonkajšie
Postavené z:
Montované
Zateplený objekt:
áno
Káblová televízia:
áno

Popis

Hľadáte rodinný dom v prekrásnom prostredí zasadenom do malebnej krajiny? Miesto, kde budete v absolútnom kontakte s prírodou?

Michal PALKO z CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj moderný bungalov s úžitkovou plochou 140 m2 na pozemku o výmere 835 m2 v unikátnom rezidenčnom projekte TERASY TRSŤANY. Hlavnou myšlienkou projektu TERASY TRSŤANY je škandinávsky životný štýl, skvelá súčasná architektúra a ekologický prístup.

Pozrite si video-prehliadku skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtube.com/watch?v=9SIJqDaP6sE&t=12s

Lokalita: Obec Trsťany sa nachádza 15 km od Košíc a 2 km severne od hlavnej cesty Košice – Michalovce. Trasa novej diaľnice Budimír – Bidovce dostupnosť Trstian ešte viac zatraktívnila. Lokalita je umiestnená na západnom, slnečnom a mierne svahovitom teréne, z južnej strany ohraničenom biokoridorom, ktorý je súčasťou ekorezidencie. Jednotlivé parcely sú výškovo vzájomne posunuté terasovým spôsobom a každá z nich má veľmi komfortnú šírku 20m. Pozdĺžnou komunikáciou sa dostaneme až na vrchol kopca, odkiaľ je nádherný výhľad na široké okolie. Okolité lesy a lúky dodávajú prostrediu veľmi prijemný a nezameniteľný charakter.

Prvá fáza projektu ponúka 3 z celkovo 11 rodinných domov, ktoré sa vyznačujú elegantnou, progresívnou a veľmi úspornou konštrukciou a premysleným dispozičným riešením na pozemkoch s výmerami od 700 m2 do 1054 m2 s kompletnou infraštruktúrou a inžinierskými sieťami - verejný vodovod, vlastná trafostanica, žumpa a do budúcna splašková kanalizácia, dažďová kanalizácia, optická internetová sieť od Antiku, verejné osvetlenie riešené pomocou úsporných LED žiaroviek, vnútroareálova prístupová asfaltová cesta

Dom typu X : jednopodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 140 m2 poskytuje obyvateľom absolútny komfort a veľkolepý priestor na život. Stavba je z ulice sprístupnená priedomim, prístreškom pre 2 autá a vstupom do záhrady. Krížová dispozícia domu dáva priestor dvom plnohodnotným spálňam s vlastnými šatníkmi a kúpeľňou, dvom izbám a tvorenej kuchyni priestranne prepojenej s jedálenskou časťou a obývacou izbou. Dom má dve terasy, čím dokonale komunikuje s exteriérom a tým ponúka ešte lepšie možnosti užiť si bývanie. Ďalej je to technická miestnosť, toaleta, špajza, kúpeľňa a sklad.

Dom sa ponúka v stave holodomu: splanírovaný pozemok, oporné múry po bokoch pozemku, nosná konštrukcia, priečky a strešná konštrukcia je tvorená z modernej technológie tenkostennej oceľovej konštrukcie, zateplenie minerálnou vlnou, vnútorné priečky, rovná strecha, všetky rozvody v dome a pripojenia na inžinierske siete, podlahové vykurovanie vodou zakryté anhydridovým poterom, sádrové omietky, vchodové hliníkové bezpečnostné dvere, okná a francúzke okná - šesť komorové trojsklá, prípravená terasová konštrukcia, tepelné čerpadlo vzduch - voda, predpríprava na vonkajšie žalúzie, predpríprava na rekuperáciu.

Dispozičné riešenie domu a výmery jednotlivých miestností si môžete pozrieť v prílohe. Je možnosť výberu aj menšieho domu typu L s úžitkovou plochou 122 m2.

Občianska vybavenosť: obec spadá k obvodu Bidovce, v ktorej sa nachádza matričný úrad, obvodné zdravotné stredisko, školské aj predškolské zariadenie, stavebný úrad, obvodné oddelenie polície a iné služby širšieho charakteru. V susednej obci Ďurďošík je k dispozícii predškolské zariadenie, dom seniorov, obchod a služby. Z Trstian do Košíc a opačne premáva niekoľkokrát denne autobusová doprava.

Celý projekt je rukopisom prestížneho ateliéru – Atrium architekti - atriumarchitekti.sk, oceneného za mnohé unikátne architektonické riešenia doma aj v zahraničí. Za stavbu bytového domu Mlyn Humenné získali v roku 2018 Cenu Dušana Jurkoviča.

Výstavbu rodinných domov realizuje spoločnosť LIGHT STEELBUILD. Systém BORABELA® predstavuje ľahkú oceľovú konštrukciu, ktorá rýchlo umožní výstavbu nových objektov ako sú rodinné domy, administratívne budovy, výrobné haly, bytové domy, garáže, ploty, strešné konštrukcie. Systém ľahkej oceľovej konštrukcie Lightsteelbuild je rýchlejší, lacnejší, o 100% lepší a ekologickejší ako klasický stavebný materiál (brúsená tehla, tvárnice , drevo)

Plánovaný časový horizont ukončenia prvej fázy je máj 2021.

Rezervácia a financovanie:

- nezáväzná bezplatná pred - rezervácia

- rezervácia vo výške 6000€ - v prípade prejavenia vážneho záujmu

- s financovaním a hypotekárnym úverom Vám radi pomôžeme cez naše hypotekárne centrum

Cena tohto rodinného domu typu X v stave holodomu aj s pozemkom je na vyžiadanie v RK. V prípade záujmu vám vieme dokončiť dom na kľuč.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Michal PALKO 0914 700 107- certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka