Som matka 9-ročného syna. Počas života v zahraničí aj po návrate do rodného Bardejova som si všimla, že najväčšou túžbou väčšiny ľudí je mať vlastné samostatné bývanie. Ako sme však všetci rozdielni, aj naše sny a potreby sa líšia, a veľakrát sú ovplyvnené našou finančnou situáciou...

Práca v banke aj práca úverového špecialistu ma už naučila ako nájsť prostriedky na vysnívané bývanie, teraz sa chcem aj aktívne zúčastňovať pri hľadaní vhodného bývania pre Vás.

A vďaka spolupráci s modernou realitnou kanceláriou CASSOVIA REALITAS viem, že Vám dokážem zabezpečiť profesionálny servis počas celého procesu kúpy či predaja Vašej nehnuteľnosti.

Život nás privádza do rôznych situácií a tak nie každý má čas plne sa venovať prieskumu trhu, štylizovaním vhodnej inzercie a hľadaniu potencionálnych kupujúcich. Rada Vám s týmito úkonmi pomôžem, kreatívny tím CASSOVIA REALITAS sa postará o profesionálne fotografie či videá vašej nehnuteľnosti a právny tím zabezpečí korektné zmluvy a právne poradenstvo. Spolu tak vieme zabezpečiť rýchly a profesionálny prístup vedúci k všestrannej spokojnosti.

Pretože najväčšou výzvou a zároveň odmenou je pre mňa spokojný klient – majiteľ.

Presvedčte sa sami...

Kontakt

Zdenka Kažimirová

Realitný maklér - Bardejov

0 nehnuteľností

0910 984 460

Kontaktovať makléra >

Videá


Úspešné predaje


Moje certifikáty a ocenenia