" Tvoja značka je to, čo ľudia o tebe hovoria, keď nie si v miestnosti."

Som Petra Imrichová a som novou realitnou maklérkou Cassovia Realitas. Pred rokom som predávala môj dom cez túto realitnú kanceláriu, kedy som mala možnosť bližšie spoznať ich prácu a profesionálny prístup. Celé to zákulisie vo mne prebudilo zvedavosť pridať sa k tejto silnej značke a využiť svoje zručnosti z oblasti obchodu, marketingu a projektového manažmentu. Mám skoro 20 ročné pracovné skúsenosti z oblasti predaja, IT dátovej analytiky a manažmentu ľudí. V práci ma ľudia vnímajú ako vysoko profesionálnu a dôveryhodnú osobu, ktorá dokáže spájať ľudí, neustále na sebe pracuje a prináša efektívne a funkčné riešenia.

Tí, čo ma poznajú bližšie, vedia, že nehnuteľnosti sú mojou srdcovou záležitosťou už roky. Sledujem súčasné trendy v bývaní, mám rada interiérový design a architektúru. Som dynamická, komunikatívna, kreatívna, rada prijímam nové výzvy, učím sa nové veci. Zaujímam sa o moderné trendy v realitách, top realitných marketérov, agentov a inšpirujem sa tými najlepšími.

Predávať a kupovať nehnuteľnosti zahŕňa komplexný sofistikovaný sled udalostí, často sprevádzaný hlbokou osobnou snahou všetkých zúčastnených strán, obchod dokončiť do úspešného konca.

Môj klient, vy, si zaslúžite top profesionálny servis, ktorý zahŕňa osobné stretnutie, vykomunikovanie si vzájomných očakávaní, prístup šitý na mieru, možnosť spolupráce s realizačným teamom expertov v oblasti home staggingu, fotografie, videa, 3D scan a inzerovanie nehnuteľnosti na všetkých portáloch a sociálnych sieťach.

Každý náš spoločný obchod začína osobným stretnutím, aby sme si v kľude nastavili vzájomné očakávania a dôveru.

 

Kontakt

Mgr. Petra Imrichová, MBA

Realitný maklér - Košice

5 nehnuteľností

0911 993 822

Kontaktovať makléra >

Aktuálna ponuka


Videá


Úspešné predaje


Moje certifikáty a ocenenia