Moje meno je Martina Benediková a obchodovaním sa zaoberám už päť rokov. V minulosti som pôsobila v inej sfére, ale všetky moje pracovné aktivity boli spojené s prácou s ľuďmi. Realitám som sa venovala vo voľnom čase a rozhodla som sa svoje znalosti posunúť na profesionálnu úroveň.

Som veľmi rada, že práve spoločnosť Cassovia Realitas mi poskytla možnosť rozvíjať sa v tomto odvetví. Práca s realitami ma baví, nakoľko sa stretávam s ľuďmi a každý deň je niečím výnimočný. Predaj nehnuteľnosti je pre mnohých citlivou témou, a preto sa snažím vybudovať si u klienta dôveru. Výsledkom takejto spolupráce je spokojný klient, čo je v mojej práci priorita. Verím, že profesionálny prístup je cestou k úspechu.

V rámci svojej práce využívam najnovšie technológie ako sú video prezentácie, virtuálne prehliadky, spolupracujem s profesionálnymi fotografmi,  zabezpečujem službu Home Staging za pomoci kreatívnej dizajnérky a prezentujem reality na sociálnych sieťach a webových stránkach. Tým dávam Vašim nehnuteľnostiam úplne iný rozmer.

Mojím cieľom je pomôcť Vám nájsť svoje vysnívané bývanie alebo predať Vašu nehnuteľnosť k Vašej spokojnosti. 

 

Kontakt

Mgr. Martina Benediková

Realitný maklér - Košice

7 nehnuteľností

0911 701 155

Kontaktovať makléra >

Aktuálna ponuka


Videá


Úspešné predaje


Moje certifikáty a ocenenia