Referencie

Predaný 2 izbový byt na Čergovskej ulici v Prešove

Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri predaji môjho bytu. Som veľmi spokojná.
 
Katarína Pribišová - predávajúca

Predaný 2,5 izb. byt na Štúrovej ulici v Prešove

Ďakujem pani Vierke Mihaľovej za veľmi rýchly a profesionálny predaj môjho bytu. Za jej ústretovosť, ochotu a milý prístup počas riešenia predaja bytu. Bola a je vždy “po ruke”, keď som potrebovala jej radu, informácie a pomoc. Je vidieť a cítiť, že práca, ktorú vykonáva ju baví a napĺňa.Ďakujem ešte raz za všetko.
 
Svetlana Jesenská

Predali sme 3-izbový byt na Prostějovskej ulici v Prešove

Ďakujeme p. Ing. Mihaľovej z RK CASSOVIA REALITAS za zrealizovanú kúpu bytu. Oceňujeme jej profesionálny a ľudský prístup, flexibilitu, zodpovednosť, ochotu, ústretovosť a trpezlivosť. Každému budeme odporúčať vašu RK, zároveň želáme veľa úspechov a veľa spokojných klientov.

Jana Klimková

Predali sme 3-izbový byt na Sibírskej ulici v Prešove

V spoločnosti Cassovia Realitas som spoznala pani Mihaľovú. Mali sme záujem o kúpu 3-izbového bytu - zadala som jej konkrétnu požiadavku, kde mi pani Mihaľová vybrala v danej lokalite nielkoľko bytov. Spoločne sme absolvovali niekoľko obhliadok, kde mi svojimi skúsenosťami podarila a uzavreli sme kúpnu zmluvu. Obchod prebehol bez problémov a veľmi rýchlo. Aj keď dnes už bývame, som jej nad mieru vďačná :). Vašu spoločnosť odporúčam. Do budúcnosti uvažujem o ďalšej kúpe, budem ju kontaktovať.

Jana Čechová

Predali sme byt na Prostějovskej ulici v Prešove

Kontakt pri predaji bytu bol na vysokej profesionálnej úrovni. Aj v budúcnosti využijem služby tejto spoločnosti.

MUDr. Rozmanová, predávajúca

Predali sme byt na Prostějovskej ulici v Prešove

S realitnou spoločnosťou Cassovia Realitas a s realitnou maklérkou pani Mihaľovou sme boli spokojní. Pri kúpe nášho 3-izbového bytu sme hľadali makléra, ktorý bude profesionálny, ústretový, zodpovedný a milý. Pani Mihaľová to splnila na 100%. Pred samotnou kúpou sme mali konkrétne a presné požiadavky na byt. Zúčastnili sme sa niekoľkých obhliadok a našli sme, čo sme hľadali. Pani Mihaľová nám taktiež dala cenné rady pri kúpe bytu a pomohla nám s riešením problémov. Ak budeme v budúcnosti realizovať kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, určite sa obrátime na ňu. Ďakujeme a želáme veľa úspechov!

Martin a Patrícia Vnenkoví, kupujúci

Pomohli sme s predajom bytu na Karpatskej ulici v Prešove

Chcem sa veľmi pekne poďakovať ešte raz Vierke Mihaľovej za pomoc pri predaji bytu. Všetko sme dopodrobna prediskutovali, podpísali exkluzívnu zmluvu a takisto mi poradila pri posledných úpravách bytu pred predajom. Bola veľmi ochotná a hlavne rýchla! Byt sa predal skôr, než sme čakali, za čo opäť vďačíme Vierke. Bola to naša prvá skúsenosť s predajom bytu pomocou RK a neľutujeme. Naopak som nadmieru spokojná s profesionálnym prístupom, flexibilitou, rýchlosťou a exkluzivitou tejto RK. V prípade kúpy nového bytu budem určite kontaktovať V. Mihaľovú. Náš byt sa iba vďaka nej predal v rýchlom čase a za ešte väčšiu sumu než sme inzerovali. SUPER!!!

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Sandra Varjassyova

Predaný RD vo Finticiach

So spoločnosťou Cassovia Realitas som maximálne spokojná. Chceli sme predať rodinný dom vo Finticiach. Nato sme kontaktovali pani Mihaľovú, ktorá ešte v ten deň prišla a všetko sme prebrali. Hneď na druhý deň už mala niekoľko obhliadok. Bolo vidieť, že je veľmi šikovná a zodpovedná. Predaj prebehol veľmi rýchlo. So všetkým sme boli maximálne spokojní. Určite ju budeme kontaktovať, ak budeme potrebovať pomoc s realitami. Za všetko jej veľmi ďakujeme. 

Jusková Jana

4 izbový byt na Lomnickej ulici v Prešove

Ďakujeme krásne za profesionálne služby súvisiace s predajom a kúpou bytu. Osobitné poďakovanie pani Vierke Mihaľovej za "ľudský prístup". Vďaka

Peťová

Kúpa 2 izbového bytu - Tarasa Ševčenka, Prešov

Týmto by som chcel poďakovať mojej kamoške Vierke, že mi pomohla s kúpou bytu. Dlho som hľadal, zvažoval až mi napadlo, že oslovím práve ju. A bolo to to najlepšie rozhodnutie. Ponuku mi ušila presne na mieru a pomohla s každou maličkosťou. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. A verím, že zas niekedy v budúcnosti budeme znova spolupracovať.

Jozef Petrovčík  - kupujúci

Kontakt

Ing. Viera Mihaľová

Realitný maklér - Prešov

0917 360 151

Kontaktovať makléra >