Od prvého momentu som vedela, že táto práca je to, čo by som chcela robiť snáď celý život. Práca realitnej maklérky ma baví a napĺňa. Spájajú sa tu dva hlavné pocity, ktoré sú pre mňa dôležité a sú pohonom k mojím dobrým výkonom. Pocit zadosťučinenia plynúci z pomoci druhým a pocit úspešnosti, a to keď sa mi podarí uzavrieť dobrý obchod. 

Emócie a biznis? Ide to dokopy? Určite áno. Počas mojej praxe v  oblasti realít som pomohla mnohým nájsť svoj DOMOV. Je dôležité práve načúvať ľuďom a pochopiť ich životné situácie. Následne viem, že urobím všetko preto, aby som im pomohla. Mojím cieľom je nastaviť marketingovú stratégiu pri predaji nehnuteľnosti tak, aby sa následne predala rýchlo a za čo najvyššiu možnú cenu. 

Bola som pri tom, keď sme dve úplne nové a začínajúce maklérky pred 10 rokmi postavili „Prešovskú pobočku na nohy“. Stal sa z nás vážený a seriózny partner v oblasti realít. Od vtedy som sa stala mamou úžasného, teraz už 6 ročného syna Matúška, ktorý tiež s obľubou meria mapy na katastri :). Ďalej som vyštudovala vysokú školu zameranú na manažment, marketing a ekonomiku, čo aktívne využívam pri svojej práci.

Vďaka skvelému vedeniu spoločnosti som mohla absolvovať množstvo zaujímavých školení. Je teda vidieť, že sa rada posúvam ďalej a zlepšujem sa. Mojím cieľom na najbližšie obdobie je uviesť moju vášeň pre úpravu nehnuteľností pred predajom, tzv. homestaging, aktívnejšie do praxe. Plánujem sa zúčastniť školení a získať tak okrem vrodeného vkusu, či talentu, aj odbornú spôsobilosť pre túto činnosť.

Ak chcete o mne vedieť viac a najmä ústami iných, pozrite si časť MOJE REFERENCIE. Budem sa tešiť, keď to tejto kolónky pribudne aj Vaša referencia....

Kontakt

Ing. Viera Mihaľová

Realitný maklér - Prešov

0 nehnuteľností

0917 360 151

Kontaktovať makléra >

Videá


Úspešné predaje


Referencie


Moje certifikáty a ocenenia