Moje meno je Monika Bortáková a v realitnom svete fungujem od roku 2012.  Začínala som ako asitentka majiteľa malej realitnej kancelárie, no postupne, ako som naberala skúsenosti a stretávala sa s ľudmi viac a viac, som začala vykonávať aj prácu realitného makléra. Práca s ľudmi mi bola veľmi blízka od začiatku, preto som ju robila 7 rokov. Nakoľko som kreatívny typ človeka, začala som v tomto obore hľadať niečo, kde použijem aj svoju fantáziu a tvorivosť.

V Cassovia realitas som dostala príležitosť túto svoju stránku ukázať, a možnosť zrealizovať to, o čom som snívala. Môcť pracovať s interiérom, vedieť ukázať jeho ozajstný potenciál. Postupne som sa tak prihlásila na niekoľko interiérových kurzov, začala sa profesionálne venovať interiérovej fotografii a dizajnu. Hoci prácu home stagera a interiérového poradcu robím len od septembra 2018, mám pocit že nikdy som sa viac necítila v niečom takto doma ako je interiér a jeho zachytenie cez fotografiu. Podstatou a úlohou tejto práce je mať aj prehľad o zariadení, materiáloch a trendoch na trhu. Veľmi ma teší, že som ostala pri práci s ľuďmi, že spätná väzba ktorú mi dávajú je pozitívna a mojimi väčšími skúsenosťami aj rastie moja profesionalita, a to čo im viem odovzdať. Baví ma ako sa z ničoho vytvára niečo, ako zo starého vznika nové. 

 

Podobne ako pri práci makléra, tak aj práca home stagera či poradcu je o zodpovednosti a dôvere. Klient musí dovoliť, aby som pri home stagingu vstupovala do jeho osobného priestoru, menila  a premiestňovala niečo, čo je pre neho už pekné. Pri interiérovom poradenstve zas musím vychádzať z potrieb klienta, spoznať ho a tak vytvoriť interiér, ktorý  sa čo najviac približuje jeho štýlu a v ktorom sa bude cítiť pohodlne. To je aj mojim cieľom, vytvárať krásu  v domovoch a okolo nás, ktorá je individuálne na mieru ušitá a vedie k pocitu cítiť sa ako doma. :)

Kontakt

Ing. Monika Bortáková

Realitný maklér - Košice

0 nehnuteľností

0902 243 319

Kontaktovať makléra >

Referencie