Volám sa Katarína Kočíková, realitám a obchodovaniu s nimi sa venujem štyri roky, predtým som si prešla rôznymi pozíciami v úplne inej branži, ale k realitám som inklinovala už veľmi dávno, vo voľnom čase som sledovala rôzne relácie o bývaní a v prípade potreby pomáhala svojim blízkym priateľom a rodine pri hľadaní ich vysnívanej nehnuteľnosti. Počas materskej dovolenky som uvažovala, ako by som toto svoje hobby mohla premeniť na reálnu profesiu.

Vďaka priaznivým okolnostiam som sa stala realitnou agentkou spoločnosti Cassovia Realitas a musím povedať, že táto práca mi naozaj učarovala. Veľmi ma baví stretávať sa s rôznymi ľuďmi, spoznávať ich životné osudy a okolnosti, ktoré ich vedú k predaju či kúpe nehnuteľnosti. Nestačí len robiť mechanicky svoju prácu, ku každému klientovi je nutné pristupovať individuálne, nájsť preňho ten správny spôsob, ktorý mu bude vyhovovať. Táto práca je o pomoci, podpore a plnení snov, pomôcť niekomu nájsť si vlastný domov je veľmi veľká zdpoovednosť a tak to vnímam aj ja. Mojou odmenou sú spokojní klienti, ktorí sa ku mne radi vracajú a ktorí radia svojim priateľom a rodine, aby ma kontaktovali, keď potrebujú pomoc pri kúpe či predaji nehnuteľností.

Dôverovať realitným maklérom pri výbere nehnuteľnosti a zveriť im svoju životnú investíciu je pre ľudí, ktorí predávajú či kupujú nehnuteľnosť pomerne náročné. Preto je len na nás, realitných makléroch, ukázať našim klientom, že spolupráca s nami má zmysel, že im výrazne uľahčí život a že z každého jedného obchodu budú môcť vyjsť s presvedčením, že všetko prebehlo hladko a rýchlo a že sú nadmieru spokojní. Toto je cesta k nášmu úspechu a taktiež k úspechu našich klientov.

Kontakt

Ing. Katarína Kočíková

Realitný maklér - Košice

1 nehnuteľností

0905 190 720

Kontaktovať makléra >

Aktuálna ponuka


Videá


Úspešné predaje


Referencie

Moje certifikáty a ocenenia