Volám sa Diana Jirkovská a v spoločnosti CASSOVIA REALITAS pôsobím už 8 rokov. Za túto dobu som sprostredkovala predaj a prenájom desiatok nehnuteľností, a zároveň si tak získala množstvo spokojných klientov, ktorí sa na mňa znovu radi obracajú. Svoju prácu mám rada, lebo je rôznorodá, mám možnosť stretávať nových ľudí, riešiť jedinečné situácie, prehlbovať svoje znalosti a popritom sa môžem venovať foteniu a príprave nehnuteľností na predaj, čo ma veľmi baví. A keď človeka niečo baví, je to ten najlepší predpoklad pre to, aby to robil dobre.

Úprimne si vážim každého klienta a jeho majetok. Často je byt alebo dom najväčším majetkom klienta. Preto chápem, že ten, kto predáva nehnuteľnosť, hľadá predovšetkým istotu a bezpečie. Istotu, že bude s jeho majetkom zaobchádzané správne, nestratí na hodnote, získa za neho požadovanú cenu.

Mojim cieľom je aj naďalej poskytovať profesionálny a kompletný servis vo všetkých oblastiach súvisiacich s realitami. Najväčším ocenením je pre mňa spokojný klient v každom obchodnom prípade a jeho pozitívne referencie k jeho najbližšej rodine, priateľom a známym.

Kontakt

Ing. Diana Jirkovská

Realitný maklér - Košice

0 nehnuteľností

0907 406 460

Kontaktovať makléra >

Videá


Úspešné predaje


Referencie

Moje certifikáty a ocenenia