"Som šťastný manžel a hrdý otec môjho sedemročného syna Branka.

V realitách pracujem od roku 2016. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Pre propagáciu "mojich" nehnuteľností využívam najnovšie technológie akými sú  video prehliadky, spolupracujem s  profesionálnymi fotografmi,  zabezpečujem službu Home Staging, prezentujem reality na sociálnych sieťach.... Všetko s jasným cieľom, predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve."

Kontakt

Ing. Branislav Čuri

Realitný maklér - Košice

0 nehnuteľností

0918 783 223

Kontaktovať makléra >

Videá


Úspešné predaje


Referencie


Moje certifikáty a ocenenia