Pozemky - bývanie, predaj

Košice-okolie, Sokoľ

Krásny a slnečný stavebný pozemok na predaj, 892 m2, Sokoľ

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Odvoz odpadu:
áno
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
nie
Inžinierske siete:
áno
Rozloha pozemku:
892 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod
Plyn:
nie

Popis

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, veľký a slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v nádhernom prostredí obce Sokoľ. Pozemok sa nachádza pri vstupe do obce, v novo vzniknutej štvrti rodinných domov (posledný v novej lokalite na predaj). Má rozlohu 892 m2. K pozemku prislúcha aj podiel na prístupovej ceste. V územnom pláne obce je pozemok určený na individuálnu bytovú výstavbu. Elektrina o obecná voda sa nachádzajú na hranici pozemku. Prístupová cesta je asfaltová, s chodníkmi a verejným osvetlením.

Obec Sokoľ vďaka svojej výhodnej polohe umožňuje bývanie v blízkosti mesta Košíc (10 km), no pritom ponúka aj dostupnosť prírody a oddychu. Keďže sa jedná o koncovú dedinu obklopenú lesmi, je tu zabezpečený dostatočný pokoj a súkromie, zároveň sú tu široké možnosti na turistiku, cyklistiku a hubárčenie. Táto lokalita nie je ohrozená záplavami ani zosuvmi pôdy.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávka SAD, škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny, pohostinstvo.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte. Ing. Katarína Kočíková, Certifikovaný realitný maklér NARKS, Kontakt 0905 190 720

Rozloha pozemku a kompletná cena vrátane príjazdovej cesty a sietí: 71,990,- EUR

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka