TOP

1-izbový byt, predaj

Košice - Staré Mesto, Košice - mestská časť Staré Mesto

118 238 €

Kontaktovať makléra
+ 10 fotiek
INVESTIČNÝ APARTMÁN V HOTELI ZLATÝ DUKÁT - č.116

Informácie

Poschodie:
1
Počet poschodí:
2
Celková rozloha:
27.2 m²
Úžitková plocha:
27.2 m²
Stav:
po rekonštrukcii
Kúpeľňa:
áno
Zariadenie:
zariadený
Počet izieb:
1
Rozloha pozemku:
0 m²
Internet:
wifi
Vykurovanie:
spoločné – vlastná kotolňa
Zateplený objekt:
áno
Káblová televízia:
áno

Popis

BRANISLAV ČURI z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 1 izbový investičný apartmán.

Investovanie do hotelových apartmánov je vo svete neustále rastúci trend a teraz sa takáto možnosť naskytá aj v Košiciach. V Hoteli Zlatý Dukát, na Hlavnej ulici č.16, mám pre vás na predaj 12 bytov/apartmánov v jeho novovybudovanej časti v zadnom trakte so samostatným vstupom z Vrátnej ulice.

Pozrite si video skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača: https://youtu.be/ZMqKJJJDuyY

Apartmán č. 116

Výmera: 27,2 m2

Poschodie: 1.

Označenie na liste vlastníctva: Byt

Dispozícia: zádverie, kúpeľňa, izba,

Zariadenie: manželská posteľ, nočné stolíky, pracovný stôl, stolička, skrinky, televízor, klimatizácia, trezor, chladnička, sprchovací kút, toaleta

Byty/apartmány boli prerobené z pôvodnych hotelových izieb na samostatne fungujúce jednotky. Majú vlastné merače na teplo, vodu a elektriku a na liste vlastníctva sú definované ako byty alebo apartmány. Je možne v nich vybudovať aj kuchynku, ktorej predprípravu mate v cene. Kúpou získavate aj podiel na spoločných častiach a výťahu. Nachádzajú v novovybudovanej časti hotela, ktorá bola skolaudovaná v r. 2007.

V hoteli sa nachádza 24 hodinová recepcia, hotelová reštaurácia Iris, ktorá bola niekoľko vyhlásená za najlepšiu reštauráciu v Košickom kraji, kde si môžete dať raňajky obedy a večere, koňakový klub a vinotéka.

Výhody kúpy hotelového bytu/apartmánu:

Možnosť využiť na vlastné bývanie, kde si viete zriadiť aj trvalý pobyt a zároveň využívať hotelový luxus a pohodlie, prípadne ako firma pre svojich zamestnancov. Alebo byty môžete kúpiť investične a ďalej prenajímať či už sami alebo ich trvalo prenajať hotelu, ktorý vám zabezpečí kompletný servis ako recepciu, prijímanie hostí, vydávanie kľúčov, upratovanie, platby a pod. za čo Vám garantuje výnos 6000,- EUR ročne pre Vás bez vašich starostí, čo je lepšie zhodnotenie peňazí ako ich držať v banke.

Cena apartmánu č.116 je 98 531,25,- EUR BEZ DPH, cena s DPH je 118 237,50,- EUR. V ponuke je ďalších 11 apartmánov rôznych veľkostí. Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Branislav Čuri - 0918 783 223 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka