Obchodné priestory, predaj

Prešov, Prešov

+ 11 fotiek
*EXKLUZÍVNE * Na predaj komerčná budova v Prešove

Informácie

Celková rozloha:
332 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
po rekonštrukcii
Odvoz odpadu:
áno
El. napätie:
230V
Garáž:
nie
Zariadenie:
čiastočne
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
firemné
Plyn:
áno
Internet:
lokálny poskytovateľ
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Postavené z:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Káblová televízia:
nie

Popis

EVA MARCINOVÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS ponúka ***EXKLUZÍVNE*** Na predaj investičnú nehnuteľnosť - komerčnú budovu v centre mesta Prešov, na Slovenskej ulici.

Pozrite si video obhliadku k nehnutelnosti : https://youtu.be/Lp5x-10n_RM

Komerčná budova s prevádzkou Irish Pub v Prešove sa nachádza v samotnom centre mesta s výbornou lokalitou a menom, ktorá je Prešovčanom veľmi blízka a známa.

Komerčná budova bola postavená v roku 1893, už vyše 30 rokov ponúka svojim zákazníkom reštauračné služby, má svoju klientelu, ktorá sa opäť a rada vracia a vyhľadáva takýto typ zariadenia.

Budova je sčasti podpivničená o zastavanej ploche 157m2, 1. nadzemné podlažie o zastavanej ploche 284m2, 2. nadzemné podlažie o zastavanej ploche 186m2 , s priľahlým pozemkom 332m2.

Budova je tehlová, zateplená , prešla rekonštrukciou a dostavbou zadnej časti budovy v roku 2011, kde vznikla na 1.poschodí veľká letná terasa, z ktorej máte výhľad priamo na budovy v centre mesta.

Vstup do budovy je priamo z chodníka ulice, s vlastným pozemkom a parkovacím miestom. Je napojená na všetky inžinierske siete.

Na prízemí budovy je nateraz prevádzka Irish Pabu s kompletným reštauračným zariadením, bar, zimná záhrada, toalety dámske a pánske, , plne vybavená kuchyňa, skladové priestory a zázemie pre zamestnancov.

Na 1. poschodí je letná terasa a dve bytové jednotky, ktoré sa dajú využívať na trvalé bývanie , či prenajímať, resp. zmeniť účel na kancelárske priestory.

Reštauračné zariadenie je doposiaľ plne fungujúcou prevádzkou .

Priestor pozostáva zo vstupnej chodbovej časti, samotnej reštaurácie s väčšou kapacitou pre cca 55 hostí, prepojenej veľkým barovým pultom , zimnej záhrady s kapacitou pre cca 25 hostí a letnej záhrady na poschodí s kapacitou pre cca 40 hostí. Súčasťou reštauračného zariadenia sú kompletne rekonštruované pánske a dámske toalety, plne vybavená kuchyňa, 8x skladové priestory, zázemie pre zamestnancov ( vybavené sprchou, toaletou).

Hneď vstup do budovy vás osloví a zaujme, nakoľko vás upúta už samotným typickým interiérovým zariadením s nádychom írskeho štýlu, ktorý pokračuje aj v samotnej reštaurácii, kde prevláda drevený nábytok, steny z tehál ako aj zariadenie veľkého baru s dreveným sedením.

Samotná kuchyňa plne vybavená je prepojená so skladovými priestormi a zázemím pre zamestnancov.

Na prízemí sa nachádza tzv. zimná terasa opäť zariadená v danom štýle .

Značne využívaná je aj letná záhrada na 1. poschodí , ktorá sa využíva nielen v teplých mesiacoch, nakoľko je celá uzavretá a zastrešená.

Reštaurácia má svoju klientelu, ktorá sa stále rada vracia a vyhľadáva takýto typ zariadenia.

Je možné pokračovať v prevádzkovaní tohto zariadenia, resp. aj prevádzky iného typu.

Táto ponuka komerčnej budovy určite upúta svojím menom, účelom využitia a potenciálom, ktorým disponuje.

Bližšie informácie o tejto investičnej ponuke vám poskytneme na čísle: 0918 118 565.

Eva Marcinová, certifikovaný maklér NARKS

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka