s energiami

Kancelárie, prenájom

Košice - Sever, Košice - mestská časť Sever

BC TOMÁŠIKOVA -kancelária na prenájom, 50,25 m2, 593 € vrátane energií

Informácie

Poschodie:
6
Počet poschodí:
6
Celková rozloha:
50.25 m²
Úžitková plocha:
50.25 m²
Stav:
čiastočne prerobený
Zariadenie:
nezariadený
Počet izieb:
1
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
firemné
Internet:
optika
Parkovanie:
áno
Káblová televízia:
áno

Popis

SILVIA TOMČOVÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory s pekným výhľadom na mesto v administratívnej budove na rohu ulice Tomášikova a Národná trieda.

Uvedená kancelária č. 503 sa nachádza na 6. poschodí a skladá sa z 1 miestnosti o rozlohe 50,25 m2. Cena nájomného je 593 €, vrátane energií + DPH.

Táto lokalita je obľúbená nielen firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o flexibilné pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Budova má šesť poschodí, čo poskytuje dostatok priestoru pre Váš biznis. Má vlastného správcu, výťah, uzavreté kancelárie s vlastnými meračmi tepla, spoločné kuchynky a sociálne zariadenia.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť s MHD. Hneď vedľa budovy sa nachádza zastávka MHD, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným.

V blízkosti je OD Beta s potravinami, reštaurácie, Family Gym Oáza, banka.

Štandard priestorov:

- prístup do budovy 24/7

- otvárateľné okná

- výťah

- štruktúrovaná kabeláž

- kuchynky

- sociálne zariadenia

Kancelária je čerstvo vymaľovaná a má nový koberec. V blízkej budúcnosti sa plánuje rekonštrukcia vstupnej haly.

Pracovať v administratívnej budove Tomášikova znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Ing. Silvia Tomčová - 0918 118 567 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka