Kancelárie, prenájom

Košice - Sever, Košice - mestská časť Sever

BC TOMÁŠIKOVA -kancelária na prenájom, 19,60 m2, 186 € bez DPH

Informácie

Poschodie:
3
Počet poschodí:
5
Celková rozloha:
19.66 m²
Úžitková plocha:
19.66 m²
Stav:
čiastočne prerobený
Počet izieb:
1
Rozloha pozemku:
0 m²
Vlastníctvo:
osobné
Internet:
optika
Parkovanie:
verejné
Káblová televízia:
áno

Popis

SILVIA TOMČOVÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na ulici Tomášikovej v Košiciach.

Táto lokalita je obľúbená nie len medzi firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o flexibilné pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Ponúkame vám na prenájom kanceláriu č. 332 s rozlohou 19,60 m2. Budova má šesť poschodí, vlastného správcu, výťah, uzavreté kancelárie s vlastnými meračmi tepla a elektriny, spoločné kuchynky a sociálne zariadenia a ponúka maximálnu flexibilitu pre vaše podnikanie. Predmetná kancelária sa nachádza na 3. poschodí.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť s MHD. Hneď vedľa budovy sa nachádza zastávka MHD, čo robí toto miesto značne frekventovaným.

Kancelária číslo 332 má rozlohu 19,60 m2 a prenajíma sa za cenu 186 € bez DPH vrátane energií a všetkých poplatkov. V kancelárii je umiestená serverová skriňa, preto sa kancelária prenajíma za zvýhodnenú cenu.

V blízkosti je OD Beta s potravinami, reštaurácie, Family Gym Oáza, banka.

Štandard priestorov:

- prístup do budovy 24/7

- otvárateľné okná

- výťah

- štruktúrovaná kabeláž

- kuchynky

- sociálne zariadenia

Kancelária je čerstvo vymaľovaná a má nový koberec. V blízkej budúcnosti sa plánuje rekonštrukcia vstupnej haly. Pracovať v administratívnej budove Tomášikova znamená pracovať v blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať: Silvia Tomčová, t.č.: 0918 118 567 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka