Pozemky - bývanie, predaj

Košice-okolie, Sokoľ

Slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom, 815 m2, Sokoľ

Informácie

Celková rozloha:
0 m²
Úžitková plocha:
0 m²
Stav:
neuvedený
Odvoz odpadu:
áno - separovaný
El. napätie:
230/400V
Kanalizácia:
nie
Inžinierske siete:
áno
Rozloha pozemku:
815 m²
Vlastníctvo:
osobné
Voda:
verejný vodovod
Plyn:
áno
Internet:
iné
Káblová televízia:
áno

Popis

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom vhodný na výstavbu rodinného domu v nádhernom prostredí obce Sokoľ. Pozemok sa nachádza v lokalite Hrabiny, v novo vzniknutej štvrti rodinných domov a má ideálny obdĺžnikový tvar. Pozemok je mierne svahovitý. Má rozlohu 815 m2. V územnom pláne obce je pozemok určený na individuálnu bytovú výstavbu. Elektrina, obecná voda a plyn sa nachádzajú na hranici pozemku. Kanalizácia v obci zatiaľ nie je. Prístupová cesta je spevnená, v zime udržiavaná.

Obec Sokoľ vďaka svojej výhodnej polohe umožňuje bývanie v blízkosti mesta Košíc (10 km), no pritom ponúka aj dostupnosť prírody a oddychu. Keďže sa jedná o koncovú dedinu obklopenú lesmi, je tu zabezpečený dostatočný pokoj a súkromie, zároveň sú tu široké možnosti na turistiku, cyklistiku a hubárčenie. Táto lokalita nie je ohrozená záplavami ani zosuvmi pôdy.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávka SAD, škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny, pohostinstvo.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte. Katarína Kočíková, mobil 0905 190 720, Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Koľko stojí môj domov?

HYPOkalkulačka