Naše vízie

Naše vízie

Naša vízia je vlastne odpoveďou na 5 základných otázok

1. Kým chceme byť?


Chceme byť číslo 1 u svojich zákazníkov 


2. Čo chceme dokázať?


V roku 2015 chceme svojimi službami pokryť jednotlivé mestá Slovenska a týmto poskytnúť kvalitné služby v oblasti nákupu a predaja realít všetkým ľudom na Slovensku. 


3. Čo je naším cieľom?


Cieľom je v prvom rade spokojný zákazník v každom obchodnom prípade a jeho pozitívne referencie k jeho najbližšej rodine a priateľom. 


4. Kto sme?


Sme slovenská firma, so slovenským kapitálom. Na slovenskom realitnom trhu sa pohybujeme od roku 2007, no na svojom konte máme za túto dobu 1.440 zrealizovaných obchodných prípadov. 


5. Prečo tu sme?


Sme tu pre svojich zákazníkov, ktorým poskytujeme odborný, úplný a tiež príjemný servis v oblasti predaja alebo nákupu nehnuteľnosti a týmto pomáhame každému človeku v uspokojení jeho základnej životnej potreby - bývania. 


Naplnenie našej vízie sa nám darí predovšetkým prostredníctvom našich realitných maklérov, ktorí sa podieľajú na raste všetkých pobočiek. Všetky tieto pobočky sú v 100 % vlastníctve Realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS, sú riadené obchodnými manažérmi danej lokality a tí sú priamo podriadení riaditeľovi spoločnosti. Tak je zabezpečená kvalita všetkých pracovníkov jednotlivých pobočiek a teda všetky služby, ktoré zákazníkom poskytujeme. Týmto sa spoločnosť CASSOVIA REALITAS líši od väčšiny realitných spoločností. 


Svojim klientom nesľubujeme vzdušné zámky, ale realitu, ochotu, flexibilitu a rýchlosť. Medzi našich klientov patrí už veľa spokojných ľudí zo Slovenska, a ako aj zahraniční klienti.